Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano Dura Ace Di2/R9150

Najnowocześniejsze technologie, niska masa i niezawodna praca. Szosowy osprzęt z serii Shimano Dura-Ace Di2 to topowe komponenty dla zawodowców. Ta rodzina podzespołów wyposażona jest w sterowanie elektroniczne. W zależności od generacji, opiera się na 11- lub 12-rzędowych kasetach oraz korbach z 2 zębatkami. W opcji mamy do wyboru hamulce szczękowe i tarczowe. Są też karbonowe koła, ergonomiczne manetki i liczne akcesoria dodatkowe.

Wyczyść filtry
  • Grupa: DURA-ACE Di2
brak wyników
Od
do

POLECAMY

2 399  zł 2399,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

OKAZJE

4,5

2 opinie

599 ,99 zł 599,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin

POLECAMY

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
569,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -19%
459 ,99 zł 459,99
Dostawa GRATIS
849 ,99 zł 849,99
Dostawa GRATIS

Nowość

Nowość

Nowość

Nowość

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Komponenty z najwyższej szosowej serii japońskiego producenta Shimano Dura-Ace Di2 wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne. Priorytety to niska masa, niezawodna praca oraz wygodna obsługa — w tym wypadku zapewniona przez podzespoły sterowane elektronicznie. To sprzęt stworzony z myślą o wygrywaniu wyścigów, z którego korzystają najlepsze zespoły sportowe na świecie.

Wygodne sterowanie

Japoński koncern nie ustaje w opracowywaniu coraz lżejszych, bardziej wydajnych i niezawodnych podzespołów do rowerów szosowych. Swoje rozwiązania stosuje w pierwszej kolejności w grupie osprzętu Dura-Ace. Obecnie są to komponenty sterowane elektronicznie (Dura-Ace Di2 R9150), w tym bezprzewodowo. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć masę oraz obniżyć awaryjność sprzętu. Sprawia też, że parametry pracy urządzeń można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb zawodnika.

Duży zakres przełożeń, lekkie koła i ergonomiczne manetki

Seria Shimano Dura-Ace R9150 jest grupą 12-rzędową wyposażoną w dwutarczowy mechanizm korbowy. W ofercie są zarówno klasyczne hamulce obręczowe, jak i mechanizmy hydrauliczne tarczowe. Z myślą o tej rodzinie sprzętu producent opracował też aerodynamiczne koła z karbonowymi obręczami, wygodne w obsłudze klamkomanetki, suporty oraz akcesoria sterujące pracą podzespołów.