Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano Nexus

Shimano Nexus to grupa, która powstała z myślą o początkujących i średniozaawansowanych kolarzach miejskich i turystycznych. Rozpoznamy ją w rowerach po obecności wielobiegowej piasty, będącej sercem całego napędu. Takie rozwiązanie to gwarancja komfortowej jazdy po chodnikach, ścieżkach i jezdniach, ale również rzadszego serwisowania przerzutek, czy mniejsza podatność na czynniki zewnętrzne, takie jak błoto czy woda.

Wyczyść filtry
  • Grupa: NEXUS
Od
do
4,7

9 opinii

41 ,99 zł 41,99
-7% 45 zł
Dostawa GRATIS
5,0

3 opinie

119 ,99 zł 119,99
-18% 147 zł
Dostawa GRATIS
5,0

3 opinie

199 ,99 zł 199,99
-8% 217 zł
Dostawa GRATIS
5,0

3 opinie

53 ,99 zł 53,99
-5% 57 zł
Dostawa GRATIS
4,8

4 opinie

48 ,99 zł 48,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
5,0

1 opinia

27 ,99 zł 27,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Shimano Nexus to popularna grupa osprzętu, która szczególnie przypadnie do gustu właścicielom rowerów miejskich i turystycznych. Do dyspozycji mamy komponenty o wyjątkowych właściwościach wytrzymałościowych i użytkowych. Te zalety przekładają się na maksymalne wykorzystanie energii włożonej w pedałowanie. W częściach rowerowych sygnowanych logotypem Nexus zastosowano wiele usprawnień technologicznych. Dzięki temu napęd jest gotowy na wiele wyzwań.

Grupa Shimano Nexus – na co warto zwrócić uwagę?

W Shimano Nexus znajdziesz unikatowy mechanizm wsparcia przełożeń, charakterystyczny dla tej grupy. Mowa o przerzutce w piaście, czyli komponencie o zamkniętej konstrukcji, z którego można skorzystać nawet podczas postoju. Napęd tego typu to idealny wybór dla tych osób, które nie chcą tracić czasu na serwisowanie swojego jednośladu – wymaga rzadszej regulacji i konserwacji. Przerzutki Shimano Nexus wewnętrzne są w pełni uszczelnione i osłonięte przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Do tak charakterystycznego napędu, musi pasować odpowiedni łańcuch. Shimano Nexus to seria, w której znajdziesz ten komponent w najlepszym wydaniu. Pokryty jest warstwą antykorozyjną, dlatego nie musisz martwić się nawet o częstą eksploatację.

Uzupełnieniem oferty są także manetki obrotowe z wysokiej jakości materiałów, które zapobiegają ślizganiu się palców czy dużych pokładów sił podczas pedałowania.