Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano XTR Di2/M9050

Shimano XTR Di2 to pierwsza na świecie grupa osprzętu z systemem elektronicznej obsługi przełożeń w rowerach górskich. W tej serii znajdziemy podzespoły dla najbardziej wymagających zawodników MTB. Są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o masę, niezawodność, precyzję działania i wygodę obsługi. Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania technologiczne opracowane przez japońskich inżynierów.

brak wyników
Od
Do

Nie znaleźliśmy produktów odpowiadających Twoim parametrom...

Wróć na stronę główną

Spróbuj zmienić parametry filtrów
jeśli to nie pomoże skontaktuj się z naszym ekspertem.

Szukasz produktu, a nie ma go w sklepie? Napisz lub zadzwoń!
Postaramy się go w krótkim czasie dla Ciebie sprowadzić.

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach:

pon. - pt.: 8:00 - 18:00

sob.: 8:00 - 16:00

Komponenty z grupy Shimano XTR Di2 M9050 powstały z myślą o najbardziej zaawansowanych kolarzach górskich, którzy nie idą na sprzętowe kompromisy. Te niezwykle lekkie, wytrzymałe i starannie zaprojektowane podzespoły sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach terenowych. Znajdą zastosowanie w różnych odmianach kolarstwa MTB: XC, maratonie, enduro, trailu oraz all mountain.

XTR Di2 - komplet sterowany elektronicznie

Cały system opiera się na sterowanych elektronicznie podzespołach działających w opracowanej przez Shimano technologii Di2. Tylny mechanizm obsługiwany jest przez 11-rzędowe przerzutki, które dostępne są w opcjach ze średnim i długim wózkiem. Z przodu możemy zainstalować przerzutki 2 lub 3-biegowe - takie rozwiązanie zapewnia optymalny zakres przełożeń. W grupie Shimano XTR Di2 znajdziemy też ergonomiczny i prosty w obsłudze osprzęt sterujący: komputer z czytelnym wyświetlaczem oraz przełączniki do zmiany przełożeń. Wygodną instalację komponentów umożliwiają praktyczne adaptery. W ofercie jest też urządzenie do łączenia podzespołów z zewnętrznym komputerem.