Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano XTR Di2/M9050

Shimano XTR Di2 to pierwsza na świecie grupa osprzętu z systemem elektronicznej obsługi przełożeń w rowerach górskich. W tej serii znajdziemy podzespoły dla najbardziej wymagających zawodników MTB. Są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o masę, niezawodność, precyzję działania i wygodę obsługi. Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania technologiczne opracowane przez japońskich inżynierów.

Wyczyść filtry
  • Grupa: XTR Di2
brak wyników
Od
do

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Produkty z dostawą od 72 godzin
2 079  zł 2079,00
-5% 2 192 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Komponenty z grupy Shimano XTR Di2 M9050 powstały z myślą o najbardziej zaawansowanych kolarzach górskich, którzy nie idą na sprzętowe kompromisy. Te niezwykle lekkie, wytrzymałe i starannie zaprojektowane podzespoły sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach terenowych. Znajdą zastosowanie w różnych odmianach kolarstwa MTB: XC, maratonie, enduro, trailu oraz all mountain.

XTR Di2 - komplet sterowany elektronicznie

Cały system opiera się na sterowanych elektronicznie podzespołach działających w opracowanej przez Shimano technologii Di2. Tylny mechanizm obsługiwany jest przez 11-rzędowe przerzutki, które dostępne są w opcjach ze średnim i długim wózkiem. Z przodu możemy zainstalować przerzutki 2 lub 3-biegowe - takie rozwiązanie zapewnia optymalny zakres przełożeń. W grupie Shimano XTR Di2 znajdziemy też ergonomiczny i prosty w obsłudze osprzęt sterujący: komputer z czytelnym wyświetlaczem oraz przełączniki do zmiany przełożeń. Wygodną instalację komponentów umożliwiają praktyczne adaptery. W ofercie jest też urządzenie do łączenia podzespołów z zewnętrznym komputerem.