Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano Tiagra 4600

Shimano Tiagra 4600 jest 10-rzędową serią osprzętu rowerowego, dostępną w wersji z 2-blatowym mechanizmem korbowym. Powstała z myślą o ambitnych amatorach, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie kolarstwa szosowego. To starannie wykonane, solidne i wydajne komponenty, które zapewniają sprawną zmianę biegów w różnych warunkach. Pozwalają na to zaawansowane technologie, które trafiły do serii Tiagra 4600 z grup dla zaawansowanych zawodników.

Wyczyść filtry
  • Seria: 4600
brak wyników
Od
Do

OKAZJE

4,9

27 opinii

84 ,99 zł
Cena katalogowa: 144 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!

Seria Shimano Tiagra 4600 doskonale sprawdzi się w rekreacyjnych zastosowaniach — jest idealna do turystycznych objazdów oraz dynamicznych treningów. Pozwala kompletnie wyposażyć rower szosowy przez użytkowników z niewielkim budżetem, zapewniając jednocześnie dostęp do sprawdzonych i wydajnych technologii stosowanych w wyższych seriach japońskiego producenta.

Wydajny napęd Tiagra 4600

Podstawowym elementem serii Tiagra 4600 jest 10-rzędowy mechanizm napędowy, który sprzężono z wydajną przednią przerzutką. Korba Tiagra 4600 ma dwie tarcze HYPERDRIVE SG-X — takie rozwiązanie zapewnia duży zakres przełożeń. Cały system działa niezwykle wydajnie i pozwala swobodnie zmieniać biegi nawet przy dużych obciążeniach.

Ergonomiczne dźwignie

Wygodną obsługę napędu zapewniają ergonomiczne, stylowe przełączniki przerzutek oraz uniwersalne klamkomanetki (dźwignie Dual Control) przeznaczone do mocowania na kierownicach typu baranek. Praktycznym rozwiązaniem jest też zintegrowany optyczny wyświetlacz informujący o położeniu przerzutek.