Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano Nexus 8 - seria C6000

Jeśli chcesz połączyć komfortową jazdę rowerem miejskim i turystycznym, a jednocześnie zapewnić sobie solidny napęd, wybierz serię Shimano Nexus 8. To odpowiedź na oczekiwania kolarzy, którzy nie chcą tracić czasu na czasochłonną regulację czy wymagającą konserwację swoich jednośladów. W tej grupie znajdziesz unikatowe części tworzące solidny i nieskomplikowany w obsłudze napęd.

Wyczyść filtry
  • Seria: C6000
brak wyników
Od
do
4,0

4 opinie

129 ,99 zł 129,99
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
66 ,99 zł 66,99
Dostawa GRATIS
66 ,99 zł 66,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Shimano Nexus 8 powinna zainteresować wszystkich kolarzy miejskich oraz turystycznych. Powstała z myślą o bezawaryjnej pracy komponentów, co przekłada się na wydajny i solidny napęd. Do dyspozycji masz części, które mają wiele usprawnień technologicznych oraz są gotowe na eksploatację w każdych warunkach.

Dlaczego akurat Shimano Nexus 8?

Seria Shimano Nexus 8 ma wielu zwolenników ze względu na niesamowicie wydajne i praktyczne komponenty. Docenią ją zwłaszcza właściciele rowerów miejskich i turystycznych. Poszczególne części są skonstruowane w taki sposób, aby jak najmniej angażować kolarzy w regulację czy konserwację. Jazda na rowerze ma być po prostu przyjemna, a nie związana z technicznymi problemami na drodze.

Napęd z serii Shimano Nexus 8 C6000 charakteryzuje się perfekcyjnym wykończeniem pod względem konstrukcyjnym. Każdy komponent został stworzony z myślą o funkcjonalności, którą widać na każdym kroku.

Zastanawiasz się pewnie, czym jeszcze wyróżnia się Shimano C6000? Seria Nexus 8 to nie tylko większa liczba biegów. W odróżnieniu od innych linii, ma wydajniejsze rozłożenie przełożeń na poszczególnych biegach. Seria Nexus C6000 posiada 8 przełożeń o największym zakresie, który wynosi 307%.

Co znajdziesz w serii Shimano Nexus 8?

Na uwagę zasługuje piasta Shimano Nexus 8, która maksymalnie wykorzystuje siłę pedałowania. To praktyczne rozwiązanie szczególnie sprawdzi się podczas przyjemnej i mało wymagającej jazdy po mieście. W skład grupy wchodzi także manetka Shimano Nexus 8, która ma ulepszoną konstrukcję. Korzystanie z niej podczas pokonywania kolejnych kilometrów to czysta przyjemność. W tej serii znajdziesz również mechanizmy korbowe o zwiększonej trwałości.

Wszystkie części oznaczone serią Shimano Nexus 8 łączy jeszcze jedna wspólna cecha. Wyróżniają się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. To zasługa specjalnie opracowanej konstrukcji, a także wykonania z wytrzymałych materiałów. Zapoznaj się z pełną ofertą komponentów na CentrumRowerowe.pl!