Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano XTR M9000

Shimano XTR M9000 to najwyższa seria osprzętu do rowerów górskich. Świetnie sprawdzi się w wyścigach, trailu, cross-county i all-mountain. Znajdziemy w niej najnowsze rozwiązania technologiczne opracowane przez japoński koncern. To rodzina 11-rzędowa, która może być obsługiwana przez 1-, 2- lub 3-tarczowe mechanizmy korbowe. W ofercie są też niezawodne hamulce hydrauliczne, wytrzymałe koła oraz pedały, piasty i suporty.

Wyczyść filtry
  • Seria: M9000
brak wyników
Od
Do

OKAZJE

4,8

29 opinii

189 ,99 zł
Cena katalogowa: 266 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Seria XTR M9000 powstała z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach MTB - także zawodowcach. Sprawdzi się przede wszystkim w sportowej rywalizacji. To sprzęt wykorzystujący najnowsze technologie - zapewnia sprawne przenoszenie energii na napęd, efektywną zmianę biegów oraz precyzyjne kontrolowanie prędkości jednośladu niezależnie od warunków terenowych.

Niezawodny napęd

Shimano XTR M9000 jest serią 11-rzędową, obsługiwaną przez wytrzymałą tytanowo-aluminiową kasetę. Sprawną zmianę przełożeń zapewniają kompaktowe i wytrzymałe przerzutki wykorzystujące sprawdzoną technologię Shadow RD+, która zapobiega obijaniu się i spadaniu łańcucha. Przedni moduł napędowy to 1-, 2- lub 3-tarczowa korba Shimano XTR M900 z systemem Hollowtech II. W ofercie znajdziemy szeroki wybór przerzutek do jej obsługi, które łatwo dostosujemy do kolarskiej dyscypliny.

Sprawne hamowanie, wytrzymałe podzespoły

Hamulce XTR M9000 to konstrukcje hydrauliczne ze sprawnym systemem odprowadzania ciepła. Wygodne sterowanie podzespołami umożliwiają ergonomiczne przełączniki przerzutek i kompaktowe klamki hamulcowe. W tej rodzinie osprzętu najdziemy także wytrzymałe koła z obręczami z laminatu węglowego, a także piasty, suporty i pedały XTR M9000.