Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano GRX RX400

Shimano GRX RX400 to grupa osprzętu zaprojektowana z myślą o jeździe gravelowej. Komponenty z tej serii cechują się zwiększoną wytrzymałością w stosunku do elementów szosowych i zapewniają sprawniejszą pracę podczas jazdy po szutrowych lub wyboistych trasach. Zastosowano w niej sterowany mechanicznie 10-rzędowy napęd z 2-tarczowym mechanizmem korbowym. Do tego dochodzą wydajne hamulce hydrauliczne oraz antypoślizgowe manetki.

Wyczyść filtry
  • Seria: RX400
brak wyników
Od
do

Wyprzedaż

BLACK FRIDAY

5,0

2 opinie

559 ,99 zł 559,99
-31% 811 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Produkty z dostawą od 72 godzin

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Gravele to rowery do jazdy szutrowej, które zyskują coraz większą popularność. Szybka jazda z dala od szosy ma jednak swoje wymagania. Sprawdzą się tutaj wytrzymałe komponenty, które zapewniają sprawną zmianę przełożeń i wydajne hamowanie w trudniejszych niż na asfalcie warunkach. Seria Shimano GRX RX wychodzi naprzeciw takim potrzebom. Komponenty z tej rodziny można wygodnie stosować z innym osprzętem japońskiego producenta - zarówno szosowym, jak i górskim.

Shimano GRX RX400 - grupa na wymagające trasy

Seria GRX RD-RX400 oferuje napęd 11-rzędowy z dwoma blatami z przodu. Wytrzymała kaseta i kompaktowe przerzutki zapewniają precyzyjną zmianę biegów. Zastosowanie technologii Shadow RX+ w tylnym mechanizmie zapobiega uderzaniu oraz spadaniu łańcucha. Przednia zmieniarka ma większy prześwit na oponę, pozwalając na instalację szerokiego ogumienia. W tej serii dostępne są wydajne hamulce hydrauliczne z systemem rozpraszania ciepła Ice Technologies. Wygodne sterowanie pracą komponentów umożliwiają ergonomiczne klamkomanetki Dual Control z antypoślizgowymi dźwigniami.