Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano Acera T3000

Shimano Acera T3000 powstała z myślą o miłośnikach trekkingu, którzy korzystają z napędu 9-rzędowego. Różni się od pozostałych w serii rozmiarem tarcz w korbie oraz rodzajem przerzutek. Japońscy projektanci tworząc je, zadbali o wysoką precyzję i płynną, lekką regulację przełożeń. Nieskomplikowana praca jest niewątpliwym atutem rozwiązań zastosowanych w T3000. Korzystanie z komponentów znacząco podnosi komfort rekreacyjnych wycieczek za miasto.

Wyczyść filtry
  • Seria: T3000
brak wyników
Od
Do
5,0

3 opinie

147 ,99 zł
-10% Najniższa cena: 164,99 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
4,9

6 opinii

64 ,99 zł
Cena katalogowa: 132 zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
4,6

7 opinii

89 ,99 zł
-10% Najniższa cena: 99,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Acera T3000 to jedna z częściej wybieranych serii produktowych, która łączy w sobie pożądaną jakość z niewygórowaną ceną. Dedykowana jest użytkownikom rowerów trekkingowych, korzystających z jednośladu raczej rekreacyjnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością oraz prostotą obsługi.

Acera T3000 – jakość w dobrej cenie!

Ta linia produktowa uznawana jest za pośrednią między ekonomicznym Altusem a nieco bardziej zaawansowanym technologicznie Alivio. Wyróżnia się zatem relatywnie niską ceną przy satysfakcjonującej jakości. Modele z serii Shimano Acera T3000 stworzone zostały do rowerów opierających swój mechanizm na napędzie 9-rzędowym z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi.

Rozwiązania cenione przez cyklistów

Acera T3000 to przerzutki wyprodukowane z dobrej jakości materiałów. Zostały stworzone z dużą precyzją oraz charakteryzują się pożądaną przez cyklistów wytrzymałością mechaniczną. Dodatkowo cechuje je odporność na korozję. Wszystko to pozwala na pracę z wyższymi obciążeniami niż w przypadku Altusa. To jeden z najlepszych wyborów w tej klasie cenowej dla amatorów trekkingowych wycieczek.