Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Stery zintegrowane tapered 1 1/8 - 1 1/2

Stery zintegrowane tapered to rozwiązanie niezwykle cenione ze względu na świetnie parametry, jakie zapewnia. Jego siła tkwi przede wszystkim w prostocie. Miski są zintegrowane z ramą, czyli osadzone wewnątrz mufy. Łożyska znajdują się natomiast bezpośrednio na nich. Wersja tapered oznacza, że górna i dolna miska mają różną średnicę – dolna jest większa. Za największe zalety sterów zintegrowanych tapered należy uznać większą sztywność, mniejszą wagę, a także lepsze uszczelnienie względem modeli półzintegrowanych czy zewnętrznych. Wybierz wysokiej jakości modele z bogatej oferty CentrumRowerowe.pl

Wyczyść filtry
  • Średnica rury sterowej: 1 1/8" – 1 1/2" tapered
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

POLECAMY

OKAZJE

4,0

1 opinia

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

OKAZJE

5,0

4 opinie

OKAZJE

5,0

4 opinie

OKAZJE

5,0

8 opinii

OKAZJE

5,0

8 opinii

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
5,0

4 opinie

5,0

1 opinia

4,0

1 opinia

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
2,5

2 opinie

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Producenci rowerów często stosują stery zintegrowane tapered w swoich ramach przeznaczonych do najlepiej wyposażonych modelach. Dzieje się tak, ponieważ jest to rozwiązanie niezwykle wydajne. Zintegrowana konstrukcja sterów wyróżnia się tym, że miski są osadzone wewnątrz mufy ramy, a łożyska na nie bezpośrednio nałożone.

Z perspektywy użytkownika najważniejsze atuty tak zbudowanych sterów to niższa masa oraz lepsze uszczelnienie przed wilgocią i brudem. Mają one szczególne znaczenie dla kolarzy, którym zależy na każdym elemencie wyposażenia roweru, a także szukają niezawodnych rozwiązań.

Stery zintegrowane typu tapered charakteryzują się tym, że góra i dolna miska są różnej wielkości. Zazwyczaj dolna ma większą średnicę od górnej, co przekłada się na lepszą sztywność konstrukcji. W efekcie rower zdecydowanie przyjemniej się prowadzi, ponieważ natychmiastowo reaguje na ruchy kierownicy.