Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Sztywne widelce 29 cali

Widelec sztywny 29-calowy wykorzystywany jest w rowerach MTB o rekreacyjnym przeznaczeniu. Dobrze sprawdzi się podczas jazdy na ubitych drogach leśnych, po polnych ścieżkach lub w codziennym użytkowaniu. Z powodzeniem może być więc wykorzystywany zarówno przy okazjonalnych wycieczkach, jak i podczas dojazdów do pracy czy na zakupy. Sztywna konstrukcja ułatwia podjazdy i sprawia, że energia rowerzysty jest lepiej wykorzystywana.

Widelec ACCENT MTB Alu
5,0

2 opinie

329 ,99 zł
Cena katalogowa: 429 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Widelec rowerowy 29-calowy świetnie sprawdzi się w rowerach wykorzystywanych do spokojnej jazdy w niewymagającym terenie. Będzie więc odpowiednim wyborem dla osób, które lubią przejażdżki za miasto i często poruszają się np. na ubitych ścieżkach leśnych lub po polnych drogach. Doskonale poradzi sobie także w rowerach służących jako środek codziennego transportu po mieście. Dzięki sztywnej konstrukcji nie pochłania energii na podjazdach, co ułatwia pokonywanie wzniesień. Takie rozwiązanie przekłada się też na łatwiejsze rozpędzanie jednośladu.

Jaki widelec sztywny 29-calowy wybrać?

Widelec rowerowy sztywny 29-calowy wykonany jest najczęściej ze stali lub aluminium. Pierwszy materiał jest bardziej wytrzymały i lepiej tłumi niewielkie drgania, drugi natomiast oferuje niższą masę, co ułatwia jego użytkowanie. Wybór musi być więc uzależniony od osobistych preferencji rowerzysty. Warto pamiętać, aby wybierać produkty od znanych marek, takie jak choćby widelec Accent MTB Alu. Dzięki temu możemy być pewni wysokiej jakości wykonania.