Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Koncentrat środka czyszczącego PEATY'S Loam Foam - specyfikacja

Informacje

  • Marka PEATY'S
  • Opakowanie 1000 ml
  • Zastosowanie czyszczenie

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD138955
  • Kod EAN 5060541580299

Koncentrat środka czyszczącego PEATY'S Loam Foam  to produkt z serii „professional” dedykowany dla serwisów rowerowych oraz stacji naprawczych przy grupach zawodowych.

Z jednego, 5-cio litrowego pojemnika koncentratu LoamFoam można uzyskać aż 25 litrów profesjonalnego środka czyszczącego Loam Foam Bike.

Aktywna piana usuwa wszystkie zabrudzenia

Środek czyszczący PEATY'S Loam Foam to unikatowa formuła aktywnej piany, która doskonale rozpuszcza wszelkiego typu smary i trudne do usunięcia zabrudzenia. Wystarczy spryskać łańcuch lub inny element układu napędowego, odczekać kilkanaście sekund i całość spłukać wodą – na powierzchni nie pozostanie nawet ślad po zabrudzeniu. Po zakończeniu czyszczenia napęd należy osuszyć i zabezpieczyć smarem.

Produkt bezpieczny dla środowiska

Firma PEATY’S zawsze podkreśla swoje proekologiczne nastawienie, wytwarza swoje produkty w sposób, który gwarantuje biodegradowalność. Koncentrat środka czyszczącego PEATY'S Loam Foam jest skuteczny a zarazem przyjazny dla środowiska naturalnego.


Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.