Koncentrat środka czyszczącego PEATY'S Loam Foam

99 ,99 zł
Dostawa gratis
495 punktów Zbieraj punkty i kupuj taniej.
Każde 2500 punktów to 10 zł na kolejne zakupy. Dołącz do programu lojalnościowego!
  • Opakowanie:

Wysyłka w 1 dzień

Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy. Dostawa jest GRATIS.

Program
lojalnościowy
Zbieraj punkty i kupuj taniej.
2500 punktów to 10zł na kolejne zakupy.

Dostawa gratis

4,9 / 5

Nasza ocena na Opineo.pl Twoja opinia jest dla nas ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby polepszać jakość usług w naszym sklepie.

Specyfikacja i opis

Informacje

  • Marka PEATY'S
  • Opakowanie 1000 ml
  • Zastosowanie czyszczenie

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD138955
  • Kod EAN 5060541580299

Koncentrat środka czyszczącego PEATY'S Loam Foam  to produkt z serii „professional” dedykowany dla serwisów rowerowych oraz stacji naprawczych przy grupach zawodowych.

Z jednego, 5-cio litrowego pojemnika koncentratu LoamFoam można uzyskać aż 25 litrów profesjonalnego środka czyszczącego Loam Foam Bike.

Aktywna piana usuwa wszystkie zabrudzenia

Środek czyszczący PEATY'S Loam Foam to unikatowa formuła aktywnej piany, która doskonale rozpuszcza wszelkiego typu smary i trudne do usunięcia zabrudzenia. Wystarczy spryskać łańcuch lub inny element układu napędowego, odczekać kilkanaście sekund i całość spłukać wodą – na powierzchni nie pozostanie nawet ślad po zabrudzeniu. Po zakończeniu czyszczenia napęd należy osuszyć i zabezpieczyć smarem.

Produkt bezpieczny dla środowiska

Firma PEATY’S zawsze podkreśla swoje proekologiczne nastawienie, wytwarza swoje produkty w sposób, który gwarantuje biodegradowalność. Koncentrat środka czyszczącego PEATY'S Loam Foam jest skuteczny a zarazem przyjazny dla środowiska naturalnego.


Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.