Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Kotwa ABUS Granit WBA 75 - specyfikacja

Informacje

  • Marka ABUS
  • Grubość 14 mm
  • Kolor czarny

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD142999
  • Kod EAN 4003318786068

Chcesz zapewnić swojemu rowerowi maksimum ochrony przed kradzieżą, gdy zostawiasz go przed domem lub miejscem pracy? Z kotwą Granit WBA 75 jest to o wiele prostsze, niż mogłeś się spodziewać.

Kotwę możesz przytwierdzić na stałe zarówno do podłoża, jak i ściany budynku. Wszystkie potrzebne elementy znajdziesz w zestawie. Po zamontowaniu kotwy możesz bez problemu podpinać do niej rower czy inne pojazdy dwukołowe przy pomocy standardowych linek lub uchwytu typu U-Lock.

Samą obręcz kotwy wykonano ze specjalnie dobranej hartowanej stali o grubości aż 14 mm. Zapewni Ci ona spokój oraz pozwoli zapomnieć o ciągłym wyglądaniu za okno i sprawdzaniu czy Twój cenny rower wciąż jest bezpieczny. Najwyższej jakości zabezpieczania oferowane przez Abus doskonale sprawdzają się także w przypadku motocykli czy pojazdów elektrycznych. Wszystko czego potrzebujesz to trwała powierzchnia, żeby przytwierdzić swoją nową, stacjonarną kotwę.

Poziom zabezpieczeń w skali Abus

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.