Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Lampka przednia CATEYE AMPP 800 - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD148390
 • Kod EAN 4990173034956

AMPP 800 to lampa rowerowa przednia wykorzystująca diodę LED i technologię OptiCube, by zapewnić użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo. Producentem jest znana z tworzenia wysokiej jakości oświetlenia japońska firma Cateye.

Za sprawą OptiCube światło emitowane przez diodę rozchodzi się szeroko i równomiernie zapewniając lepszą niż normalnie widoczność, także z boku roweru. Świecenie lampki można dokładnie ustawiać, poruszając się miedzy pięcioma trybami. W najwyższym lampka korzysta z 800 lm.

Akumulator AMPP 800 cechuje się dużą pojemnością, można ładować go przy pomocy złącza USB. Ponadto posiada wbudowany obwód szybkiego ładowania pozwalający na szybkie napełnienie baterii. O jej stanie informują użytkownika zmieniające się kolory diody.

Lampę bez problemu można przymocować standardowym uchwytem FlexTight albo alternatywnie do środkowego wspornika widelca lub kasku.

Lampka przednia CATEYE AMPP 800 - opinie

 • Marcin
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Super lampka. Nawet na „przedostatnim” ustawieniu da się całkiem komfortowo jechać w zupełnej ciemności (mam po drodze z pracy do domu spory kawałek żwirowej drogi bez oświetlenia). Mocne światło do przodu, trochę także bardziej na boki. Widać pieszych, widać dziury… Tylko raczej trzeba ładować codziennie. Drobniejsze uwagi: - załączony kabelek do ładowarki jest króciutki i przez to niewygodny (a końcówka jakaś nietypowa, tj. może to jest któryś nowy standard, ale nic innego, co mam w domu, takiej nie ma) - przełączanie trybów leci w jedną stronę i to w nie tą, co trzeba – gdy chcę z „najsłabszego stałego” przełączyć na „średnie stałe”, muszę wciskać guzik kolejno 5 razy (trzy warianty migania, potem najsilniejsze i dopiero to o, które mi chodzi). Jest to kłopotliwe zwłaszcza, gdy jadąc w trybie „stałe-niski” zjadę z oświetlonej drogi na ciemną i chcę szybko zwiększyć ilość światła, a zamiast tego muszę najpierw przejść przez wszystkie tryby migające. - gdy przekroczyłem czas jazdy bez ładowania, zgasła mi nagle całkiem, bez ostrzeżenia (nie mam pretensji że zgasła, bo było to ok. 90 minut jazdy w najsilniejszym trybie - czyli zgodnie z instrukcją – ale oczekiwałbym jednak, że mając ostatnie parę procent przeskoczy w oszczędniejszy tryb).

 • Paweł
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  W trybie max, przy braku innego oświetlenia, oświetla cały pas drogi - bez problemu pozwala na szybką jazdę. W trybie średnim - 400 lm - promień światła jest trochę krótszy, ale bez problemu pozwala na spokojną jazdę. Reszta trybów raczej jako światła pozycyjne. Mały minus to mało precyzyjny przełącznik pomiędzy trybami. W czasie jazdy zmieniały mi się po kilka na raz, nie po kolei. Generalnie jestem zadowolony.

 • Patryk
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Jest mocna, ale optykę ma typowo latarkowa, wiec świeci w górę.

 • Jan
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Bardzo dobra i mocna lampka. Sprawdzona w nocy w terenie i na szosie.

 • Dorota
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Polecam.