Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Łańcuch AXA Loop - specyfikacja

Informacje

  • Marka AXA
  • Grubość 9,5 mm
  • Kolor czarny
  • Mocowanie na ramę nie
  • Rozmiar 110 cm
  • Typ zamka na klucz

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD173661

AXA Loop to łańcuch z osobną kłódką, zabezpieczający rower przed potencjalną próbą kradzieży. Stanowi o wiele praktyczniejsze rozwiązanie od sztywnych U-locków. Można z niego korzystać, jak ze standardowego modelu łączonego zewnętrzną szeklą lub alternatywnie – wykonując dwie pętelki na obu jego końcach. Drugi sposób umożliwia przypięcie roweru w większej odległości od wybranego obiektu, takiego jak słupek, barierka, latarnia uliczna czy kotwa. Zapięcie oferuje najwyższy deklarowany przez producenta poziom ochrony 15.

Łańcuch zapinany jest na kłódkę AXA Security wyposażoną w praktyczną wkładkę zapobiegającą przewierceniu. Dodatkowo, zastosowana w modelu osłona antypyłowa chroni mechanizm przed zabrudzeniem przez pasek, kurz czy błoto. Cylinder otwierany jest za pomocą unikalnych, laserowo wycinanych kluczy. Można je dodatkowo zarejestrować na stronie producenta w międzynarodowym systemie Key Service, aby w przypadku utraty kompletu uzyskać duplikat. Klucze wyróżnia symetryczna konstrukcja, co pozwala korzystać z nich z dowolnej strony – dzięki czemu łatwiej odepniesz zapięcie w warunkach ograniczonej widoczności, jak np. po zmroku.

AXA Loop oparty jest na ogniwach wykonanych ze stali hartowanej o średnicy 9,5 mm. Jest ona bardzo trudna do sforsowania, podważenia, przecięcia czy przepiłowania. Dodatkowo łańcuch powleczony został mocnym rękawem poliestrowym, który zapobiega uszkodzeniu lakieru roweru po jego przypięciu. Model od uznanej marki AXA Security otrzymał holenderski certyfikat bezpieczeństwa ART (2 gwiazdki).

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.