Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Okulary rowerowe RUDY PROJECT Cutline Carbonium - specyfikacja

Informacje

  • Marka RUDY PROJECT
  • Kolor czarny-czerwony
  • Kolor soczewek przezroczyste
  • Przeznaczenie Sport
  • Regulowany nosek tak
  • Rodzaj szkieł fotochromatyczne
  • Wkładka korekcyjna nie
  • Wymienne szkła tak

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD175568
  • Kod EAN 655586376331

Okulary rowerowe Cutline Carbonium to jedna z najciekawszych, a zarazem najbardziej zaawansowanych technologicznie propozycji marki Rudy Project. Lata doświadczenia pozwoliły na opracowanie modelu, który wyróżnia się ciekawym wzornictwem i pozwala na zwiększenie wydajności podczas jazdy. Zdecydowanie zadowolą najbardziej wymagających kolarzy!


Okulary rowerowe Cutline CarboniumCutline Carbonium gwarantuje maksymalną widoczność. Szerokokątna soczewka daje bardzo duży kąt widzenia. Jednocześnie chroni oczy nie tylko przed słońcem, ale także wiatrem czy kurzem.

W modelu zastosowano szkła fotochromatyczne, które dopasowują się do aktualnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu użytkownik ma zapewnione odpowiednie zaciemnienie w pełnym słońcu, a w chwili, gdy zajdzie ono za gęstymi chmurami — obraz się rozjaśni.

Olbrzymią zaletą jest także możliwość swobodnej wymiany soczewek. Zastosowano unikalną technologię Quick Change System. Oznacza to, że wystarczy jedno naciśnięcie dedykowanych przycisków, znajdujących się na końcu zauszników, aby w kilka chwil dokonać demontażu.

Chociaż w standardzie nie ma szkieł korekcyjnych, istnieje możliwość zastosowania specjalnej wkładki. Pozwala to na zachowanie najwyższego komfortu podczas treningu osobom z problemami ze wzrokiem.

Soczewki w okularach rowerowych Cutline CarboniumModel nie posiada ramek, a do zestawu dołączono zestaw specjalnych zderzaków. Chronią one przed zranieniem rowerzysty przez soczewkę podczas wypadku. Do dyspozycji kolarza są dwa zderzaki dolne i dwa górne, które może łączyć w dowolnej konfiguracji. Istnieje możliwość użytkowania okularów bez ich montażu.

Okulary Rudy Project idealnie dopasowują się do kształtu twarzy użytkownika. Posiadają regulację noska i zauszników, dzięki czemu możemy idealnie skalibrować odległość od twarzy.

Kolejnym udogodnieniem jest umieszczenie na powierzchni soczewek i zderzaków otworów wentylacyjnych. Ich obecność minimalizuje ryzyko parowania szkieł podczas intensywnych treningów.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.