Hulajnogi elektryczne

brak wyników
Od
do

POLECAMY

Nowość

4,0

1 opinia

1 149  zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

Nowość

2 220  zł
Dostawa GRATIS

Nowość

849 ,99 zł
Dostawa GRATIS
-5% 1 099 zł
1 049  zł
Dostawa GRATIS

Nowość

1 749  zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Hulajnogi elektryczne to świetny wybór dla osób pragnących uniknąć korków i szybko przemieścić się przez zatłoczone miasto. Jazda na nich jest naprawdę prosta, wymaga zaledwie minimalnego wysiłku i praktycznie nie ma konieczności się tego uczyć. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach hulajnoga elektryczna stała się światowym fenomenem. Zwłaszcza że jej użytkowanie jest nie tylko łatwe i przyjemne, ale również ekologiczne i ekonomiczne. To doskonałe połączenie świetnej rozrywki z użytecznością. Wcześniej podobne założenia spełniały jedynie skutery oraz rowery elektryczne, jednakże hulajnogi posiadają znacznie atrakcyjniejsze ceny. Dzięki temu praktycznie każdy może sobie pozwolić na taki zakup.

Dodatkową zaletą, przemawiającą za tym, że elektryczna hulajnoga jest wartym przemyślenia zakupem, jest nie tylko jej cena, ale również niewielkie gabaryty. Bez problemu można po jeździe złożyć ją i swobodnie wziąć ze sobą do szkoły, na uczelnię czy do pracy.

Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru e-hulajnogi? Przede wszystkim należy zadecydować, jaka moc silnika oraz graniczna osiągana prędkość będą nas satysfakcjonowały. Osoby dorosłe powinny także zwrócić uwagę na maksymalną dopuszczalną masę użytkownika. Z kolei, jeśli hulajnoga ma być używana przez dziecko, koniecznie trzeba pamiętać, że moc silnika nie może przekraczać 250 W, chyba że nieletni ma ukończone 14 lat i prawo jazdy kategorii AM. Ze względu na bezpieczeństwo dziecka hulajnoga elektryczna nie powinna także pozwalać na osiąganie wysokich prędkości.