Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rogi SQLAB Innerbarends® 411 R Carbon - specyfikacja

Informacje

  • Marka SQLAB
  • Kolor czarny
  • Materiał carbon
  • Wymiary mocowanie: 22,2 mm

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD164507
  • Kod EAN 4062695000426
  • Waga produktu 40 g

Rogi SQlab Innerbarends 411 R Carbon to niewielkie, ale jakże znaczące akcesorium, dzięki któremu zdobędziesz kolejne szczyty. Zaprojektowane dla osiągania najlepszych wyników, ale i z myślą o wygodzie oraz zdrowiu kolarza. Model pochodzi z linii Performance, dedykowanej wymagającym, ścigającym się zawodnikom, chcącym mieć przewagę nad innymi.

W co inwestujesz, wybierając SQLAB Innerbarends 411 R Carbon? 

W niższą wagę komponentu.

40 gramów na parę rogów robi wrażenie. Tylko porównując z tym samym modelem w wersji z tworzywa sztucznego to aż 68 gramów mniej! Zasługa w tym lekkiego, a zarazem wytrzymałego włókna węglowego.

W większą wydajność i lepsze wyniki.

Na podstawie badań wykonanych przez SQlab można stwierdzić, że karbonowe rogi z numerem 411 pozwalają na zaoszczędzenie watów, w porównaniu do roweru bez nich. Przy prędkości 36 km/h oszczędność energii wyniosła średnio 5%!

Model pozwala na przyjęcie aerodynamicznej pozycji, zmniejszającej opór wiatru. W przypadku MTB, z szeroką kierownicą, to duża zmiana, którą docenią ścigający się zawodnicy. Umożliwia ona bowiem osiąganie maksymalnych prędkości przy mniejszym wkładzie energii w pedałowanie.

W swój komfort.

Bez komfortu nie ma wydajności, dlatego i o nim warto pamiętać. Rogi mają przemyślany kształt, umożliwiający dłoniom przyjęcie naturalnej pozycji oraz rozluźnienie mięśni. Możliwość zmiany pozycji przynosi także ulgę ramionom, barkom i plecom, kiedy pokonujemy długi dystans.Mocowanie zaprojektowano w taki sposób, aby rogi tak samo szybko się zakładało, jak i zdejmowało, bez większego wysiłku. Elastyczny zacisk można odgiąć, co jest znacznym ułatwieniem. Dwie ruchome wkładki dbają o nieprzeciążanie włókien węglowych.Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.