Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Jeździki dla 4 latka

Jeździk dla 4-latka spodoba się aktywnym smykom. To 3- lub 4-kółkowy model, którego wprawienie w ruch sprawi nie lada frajdę – mały użytkownik musi odpychać się stopami od ziemi. Pomoże to wyćwiczyć mięśnie nóg, prawidłowe nawyki i zaszczepić w dziecku ochotę do samodzielnego korzystania z pojazdu. Jakie jeździki dla 4-latka wybrać? Odpowiednie będą te od marki Puky, które znajdują się w naszym sklepie.

Polecane marki
Od
Do
Jeździk dziecięcy PUKY Pukymoto
4,5

2 opinie

299 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Jeździk dziecięcy PUKY Pukymoto
4,5

2 opinie

299 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Jeździk dziecięcy PUKY Fitsch
359 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Jeździk dla 4-latka to jeden z pojazdów, z którym pociecha ma styczność na początkowym etapie kolarskiej pasji. Jest alternatywą dla rowerków biegowych, a obecność 3 lub 4 kółek daje stabilizację. Droga na plac zabaw czy do sklepu, a także rodzinne spacery z całą pewnością nie będą nurzące, kiedy nasza pociecha zasiądzie na jeździku. Dla 4-latka pokonanie trasy na takim pojeździe stanie się atrakcyjne, a uśmiech ani na chwilę nie zejdzie z jego twarzy.

Jaki jeździk dla 4-latka warto wybrać?

Tego typu pojazd można znaleźć w dwóch rozmiarach – z przekrokiem 16 cm dla mniejszych użytkowników i 33 cm dla nieco wyższych dzieci. Maluchy nie mają jednakowego wzrostu, dlatego dużym udogodnieniem jest większa różnorodność jeździków dla 4-latków, a tym samym możliwość lepszego dopasowania modelu do przyszłego posiadacza.

Konstrukcje takich pojazdów są w pełni bezpieczne, o czym świadczy chociażby wyposażenie w ogranicznik skrętu kierownicy, antypoślizgowe chwyty poszerzane na końcach czy wyprofilowane siodełko. Ten ostatni element w Puky Pukymoto ma możliwość regulacji poziomu wysokości. Jeździki dla 4-latków mają plastikowe kółka, które producent postanowił pokryć gumą, eliminując tym samym hałas podczas jazdy. Ponadto w modelu Puky Fitsch są pedały, aby maluch mógł sam się poruszać, a szerszy rozstaw tylnej osi kół daje poczucie większej stabilności nawet na nierównych odcinkach.

Wymarzony jeździk dla chłopca i dziewczynki

Interesuje Cię jeździk dla 4-latki różowy, fioletowy, a może zielony? Właśnie w takich barwach występuje Puky Pukymoto. To idealne kolory dla małej rowerzystki. Szary i zielony jeździk dla 4-latka z pewnością wpadnie w oko chłopcom. Na takie malowanie ram zdecydował się producent Puky w swoim modelu Fitsch.