Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Szczotka do czyszczenia MUC-OFF Individual Tyre & Cassette Brush - specyfikacja

Informacje

  • Marka MUC-OFF
  • Kolor czarny
  • Przeznaczenie do napędu, do opon

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD165916
  • Kod EAN 5037835369007

Szczotka MUC-OFF Individual Tyre & Cassette Brush to wręcz niezbędne akcesorium do każdorazowego czyszczenia roweru. Przeznaczona jest przede wszystkim do opon oraz kaset, jednak z równą skutecznością sprawdzi się także przy innych metalowych czy gumowych częściach.

Usuwanie brudu jest ze szczotką MUC-OFF będzie o wiele efektywniejsze niż przy wykorzystaniu standardowych produktów sklepowych. Wpływa na to sztywniejsze włosie nylonowe, zdolne usunąć nawet mocno przylegający brud pozostały po pokonanej trasy. Takie włosie najskuteczniejsze jest przy czyszczeniu sztywnych nawierzchni z licznymi wypustkami, takich jak opony czy kasety.  

Szczotkę stworzono z myślą o współpracy ze środkami czyszczącymi, dlatego też jej kształt ułatwia aplikację pianki czy żelu. Specjalistyczna rączka z formowanymi sylikonowymi wstawkami zapewnia przy tym wygodny chwyt, dzięki któremu szorowanie będzie mniej męczące dla dłoni. 

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.