Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Zapięcie ABUS Bordo SmartX 6500 - specyfikacja

Informacje

  • Marka ABUS
  • Kolor czarny
  • Mocowanie na ramę tak
  • Rozmiar 110 cm
  • Typ zamka aplikacja bez pilota

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD150021
  • Kod EAN 4003318614958

ABUS Bordo SmartX 6500 to wysokiej jakości zabezpieczenie, które doskonale ochroni Twój jednoślad przed złodziejami. Otrzymało maksymalną ocenę  w 15-stopniowej skali bezpieczeństwa marki Abus. Model wykonano z solidnych, stalowych prętów o grubości 5,5mm. Zostały one pokryte specjalną powłoką, chroniącą ramę przed zarysowaniami.

Dużym atutem jest składana konstrukcja sprawiająca, że model zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo wygodny w transporcie. Charakteryzuje się prostą obsługą. Wystarczy rozłożyć produkt i objąć nim rower oraz stabilny i na stałe przymocowany element otoczenia taki jak poręcz, płot, czy specjalny stojak, a następnie zapiąć zamek.

Produkt wyposażony został w inteligentny system ochrony. Wyczuwa on wibracje oraz pozycję 3D, czyli wszelkie najmniejsze ruchy. W przypadku drobnych drgań takich jak np. uderzenie piłką produkt wydaje tylko krótki dźwięk ostrzegawczy. W razie gwałtownych wstrząsów wyzwala alarm o głośności 100 dB., który działa przez 15 sekund, a po upływie tego czasu ponownie przechodzi w stan czuwania. Łączy się także z aplikacją i informuje między innymi o ostatniej lokalizacji, w której zaparkowany był rower. O stanie naładowania akumulatora powiadamia dobrze widoczna dioda. Ładowanie odbywa się poprzez port USB-C.

Jedna z możliwych do wybrania wersji posiada w zestawie specjalny pilot, przypominający te używane w samochodach, który umożliwia zdalne zwolnienie blokady zamka.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.