Zestaw do demontażu tulei UNIOR

Brak opinii

(0)

Precyzyjny zestaw do demontażu tulei tylnego amortyzatora

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD102691
Kolor: -
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
Unior

Unior, europejski producent narzędzi, jest synonimem niezawodności, wysokiej jakości oraz funkcjonalności. Marka posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO9001. Poprzez tradycyjną jakość, znak firmowy Unior jest bardzo popularny zarówno wśród amatorskich jak i profesjonalnych użytkowników na całym świecie.
Narzędzia Unior Bike Tools zostały zaprojektowane zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez wiodących producentów rowerów. Wysoka jakość materiałów zapewnia długą żywotność narzędzi, a ich ergonomiczny kształt pozwala na bezpieczną pracę. Narzędzia mogą być używane niezależnie od producenta rowerów, również ze wszystkimi najnowszymi modelami dostępnymi na rynku.


Zestaw do demontażu tulei

Przyrząd ten jest używany do demontażu tulei tylnego amortyzatora. Używając tego przyrządu i imadła, demontaż tulei jest bardzo prosty. Przyrząd do demontażu tulei o średnicy 12 i 12,7 mm.


Zestaw do demontażu tulei Zmontowany przyrząd w amortyzatorze umieść w imadle. Zaciskając imadło wyciskasz tuleję, która jest przesuwana do większej części przyrządu, z której możesz łatwo wyjąć tuleję.
Zestaw do demontażu tulei Tuleja jest umieszczana równolegle do otworu w amortyzatorze i razem z nim mocowana w imadle. Poprzez zaciskanie imadła tuleja jest wprasowywana w amortyzator.
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku