Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Zestaw lampek rowerowych SIGMA Aura 100 + Blaze Link - specyfikacja

Informacje

 • Marka SIGMA
 • Kolor czarny
 • Moc światła 100 lm
 • Mocowanie na kierownicy, na sztycy podsiodłowej
 • Sposób ładowania USB
 • Typ żarówki LED
 • Zasilanie akumulator wewnętrzny

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD181143
 • Kod EAN 4016224179503
 • Waga produktu 137 g

Zestaw lampek rowerowych SIGMA Aura 100 + Blaze Link, wyposażony został w funkcję inteligentnego łączenia, która wprowadza oświetlanie Twojego roweru na zupełnie nowy poziom. Ta innowacyjna funkcja pozwala kierować całym zestawem tylko za pomocą lampki przedniej.

Obydwa urządzenia połączymy poprzez BLE (Bluetooth Low Energy). Dzięki temu dwukrotnie naciskając przycisk zasilający lampkę Aura 100 uruchomimy też montowany na sztycy podsiodłowej model BLAZE LINK. Dłuższe przyciśnięcie przycisku wyłączy oba urządzenia.

Na wskaźniku LED SIGMA Aura 100 znajdziemy zestaw informacji dotyczący całego zestawu, w tym sprawdzimy aktualny stan litowo-jonowych akumulatorów w obydwu urządzeniach. Dzięki temu zawsze będziemy wiedzieć, który z nich potrzebuje akurat ponownego naładowania. Samo ładowanie odbywa się za pomocą złącza micro USB, co jest nie tylko wygodną, ale i przyjazną środowisku alternatywą dla wymiennych baterii. Model Aura 100 naładujemy w 4 godziny, a Blaze Link będzie w pełni gotowy do użytku już po 3 godzinach.

Zintegrowany jest również system zmieniania trybów oświetlania, o którym informacja znajduje się na wskaźniku LED. Samemu decydujemy, jaki poziom mocy jest nam w danym momencie potrzebny. Jego zmienianie jest bardzo łatwe, ale możemy też skorzystać z trybu automatycznego. Dzięki niemu czujniki jasności automatycznie włączą lub wyłączą oba urządzenia – w zależności od natężenia światła w otoczeniu. To dodatkowo spowalnia zużywanie baterii.

Pięć trybów działania modelu SIGMA Aura 100 oznacza zakres mocy od 25 do 100 luksów. Przy większej mocy jest w stanie działać przez 3 godziny, osiągając zasięg 110 metrów. Czas ten znacząco się jednak wydłuża, jeśli korzystamy z trybu średniego (75 luksów przez 4 h) lub niskiego (50 luksów przez 6 h). W trybie eco model może natomiast pracować nawet przez 12 godzin. Lampkę wyposażono w wysokiej jakości diodę LED marki OSRAM oraz soczewkę skupiającą SIGMA. Dzięki temu otrzymujemy silne źródło światła, które równomiernie rozłożone jest na całym strumieniu.

BLAZE LINK umożliwia wybór pomiędzy światłem uruchamianym przez czujniki oraz światłem ciągłym. Niezależnie od ustawionego trybu, gdy prędkość zacznie spadać, automatycznie uruchomi się światło stopu.

Lampki z zestawu zamontujesz bez użycia narzędzi. W tym celu wykorzystywany jest specjalny, silikonowy uchwyt oraz opaska. Obie są zgodne z międzynarodowym standardem IPX4, co oznacza pełne zabezpieczenie urządzeń przed rozpryskującą się wodą.


Zestaw lampek rowerowych SIGMA Aura 100 + Blaze Link - opinie

 • Tom
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Super, od razu zsynchronizowane, szybko się ładują, zasięg światła Ok i funkcja stop tez działa. Jedyna „wada” ze drogie. Mam nadzieje ze synowie będą odpinali i ich nie stracą. Dobre na prezent. Inwestycja w bezpieczeństwo :)