Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Adaptery do haków ORTLIEB QL1/QL2 - specyfikacja

Informacje

 • Marka ORTLIEB
 • Kolor czarny
 • Typ hak

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD49658
 • Kod EAN 4013051016278

Firmę założył w 1982 roku Hartmut Ortlieb w Norymberdze w Niemczech. Pierwsze sakwy powstały z czystej osobistej potrzeby i wykonane były ręcznie na maszynie matki z plandek samochodów ciężarowych. Pierwsze prototypy testowane były przez Hartmuta i jego przyjaciół na wycieczkach rowerowych i wspinaczkowych. Tak zaczęła się historia obecnego sukcesu marki! Wszystkie produkty są odporne na wymagające warunki pogodowe i terenowe. Charakteryzują się wyjątkowo szczelnymi systemami zamykania. Liczne cechy konstrukcyjne są chronione patentami i wciąż wyznaczają nowe standardy. Ortlieb jest aktywnym członkiem wielu organizacji i grup roboczych. Od 2008 roku jest członkiem EOCA (European Outdoor Conservation Association), która m.in. zbiera finanse i inwestuje w projekty ochrony środowiska i przyrody na całym świecie.


Adaptery do haków mocujących systemów QL1/QL2. Umożliwiają zamocowanie haków do sakw Ortlieb na bagażnikach z prętami o mniejszej średnicy.

Adaptery do haków ORTLIEB QL1/QL2 - opinie

 • Sebastian
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Oryginalny produkt, więc adaptery pasują idealnie. Dobrze się trzymają i zapewniają stabilną pozycję dla sakwy. Teraz sakwa nie lata na bagażniku od nadmiaru luzu.