Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Akcesoria i części do sakw

Podróżowanie na rowerze może sprawiać bardzo dużo przyjemności. Jednak na trasie zawsze trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Dlatego tak ważne są sakwy, dzięki którym zabierzesz ze sobą wszystko, co najpotrzebniejsze. Dobierając do nich zestaw dodatków, możesz usprawnić pakowanie czy organizację swojego bagażu. Zobacz naszą ofertę akcesoriów do sakw rowerowych i przekonaj się, jak wiele możesz za ich sprawą zyskać!

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

POLECAMY

5,0

3 opinie

POLECAMY

5,0

3 opinie

Nowość

214 ,99 zł 214,99
Dostawa GRATIS

Nowość

274 ,99 zł 274,99
Dostawa GRATIS

Nowość

274 ,99 zł 274,99
Dostawa GRATIS

Nowość

274 ,99 zł 274,99
Dostawa GRATIS

Nowość

309 ,99 zł 309,99
Dostawa GRATIS
349 ,99 zł 349,99
Dostawa GRATIS

Nowość

389 ,99 zł 389,99
Dostawa GRATIS

Nowość

389 ,99 zł 389,99
Dostawa GRATIS
289 ,99 zł 289,99
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

5,0

1 opinia

29 ,99 zł 29,99
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

30 ,99 zł 30,99
Dostawa GRATIS
32 ,99 zł 32,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Wybierasz się w trasę? Akcesoria do sakw ułatwią każdą podróż!

Wybór odpowiednich akcesoriów do sakw rowerowych może nie tylko pomóc w sprawnym przemieszczaniu się z bagażem, ale także ułatwić wiele podstawowych aspektów podróżowania. Rowerzyści często są zaskoczeni, jak niektóre z pozoru oczywiste czynności, można usprawnić za pomocą niedrogich dodatków.

Akcesoria do sakw rowerowych mogą rozwiązywać wiele problemów. Dostępne w sprzedaży mapniki czy etui pozwolą uchronić cenną część naszego ładunku przed wilgocią. Równocześnie nie będą ograniczać korzystania z niej podczas jazdy. Wystarczy wybrać model mocowany na zewnątrz sakwy, aby zawsze mieć wszystkie najważniejsze informacje lub podstawowe urządzenia pod ręką. Do przewożenia cennych drobiazgów świetnie sprawdzają się także wodoodporne portfele, w których na czas jazdy można umieścić pieniądze lub dokumenty.

Organizery oraz specjalne wkłady pomagają w utrzymaniu porządku wewnątrz sakw, a także pozwalają na oddzielenie od siebie narzędzi i części, od odzieży czy przekąsek energetycznych. Dla pasjonatów fotografii niezastąpiona będzie wyściółka marki Sport Arsenal, pozwalająca bezpiecznie przewozić sprzęt oraz obiektywy. Jeśli brakuje Ci przestrzeni do pakowania, możesz pomyśleć o doczepianych kieszeniach, które zwiększą pojemność sakwy, bez dokładania dodatkowego uchwytu na rowerze.

Najprzydatniejsze akcesoria do sakw rowerowych

Jednymi z najważniejszych akcesoriów do sakw rowerowych są zestawy montażowe i uchwyty, które umożliwiają założenie ich na wybranym przez nas miejscu. Wśród oferowanych modeli znajdziemy rozwiązania dedykowane do sakw określonego producenta, jak haki Ortlieb QL2.1, a także uniwersalne mocowania w postaci pasków FIXPLUS czy XLC. Bardzo ciekawym akcesorium jest również przedłużka do uchwytu, która pomaga w montażu w ciasnej przestrzeni lub przy mniej standardowym układzie ramy.

Spośród najprzydatniejszych akcesoriów z pewnością wymienić można też pokrowce przeciwdeszczowe. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w sakwach materiałowych, które nie mają dodatkowych powłok wodoodpornych. Zabranie w trasę pokrowca pozwoli uchronić zawartość sakwy przed przemoczeniem, szczególnie jeśli przewozimy np. ubrania na zmianę.

Co w przypadku, gdy nasza sakwa ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu na trasie? Nieodzowny może okazać się zestaw naprawczy, jak chociażby marki Crosso, który pozwoli dokonać podstawowych napraw i bezpiecznie kontynuować jazdę bez konieczności przepakowywania rzeczy.