Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Przyczepki rowerowe dla psów

Wózek rowerowy dla psa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą zostawiać swojego pupila w domu na czas przejażdżek. Dzięki przyczepce będą mogły nie tylko wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie przewieźć czworonoga, zabierając go ze sobą na wycieczki. Idealnie sprawdzi się w przypadku zwierząt w okresie rekonwalescencji albo mających problemy ze stawami i niemogących się samodzielnie poruszać. Na CentrumRowerowe.pl dostępne są modele od znanych marek i w różnych rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć produkt odpowiadający wielkości psa.

brak wyników
Od
Do
5,0

6 opinii

1 999  zł
Cena katalogowa: 2 299,90 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
2 999  zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Niezwykle praktycznym akcesorium dla wszystkich rowerzystów mających pod opieką czworonożnych przyjaciół jest przyczepka dla psa. Na rowerową wycieczkę można dzięki niej zabrać nawet duże zwierzaki, ważące kilkadziesiąt kg. To rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze niż przywiązywanie smyczy do roweru, ponieważ eliminuje ryzyko przewrócenia kolarza przez zrywającego się pupila.

Przyczepka rowerowa dla psa – sposób na wspólne wycieczki

Przyczepa do roweru dla psa może okazać się doskonałym wyborem dla kolarzy o turystycznym zacięciu. Dzięki niej nie będą musieli rezygnować z dalszych wycieczek z obawy, że pies zbyt długo będzie sam w domu. Wózek pozwoli bezpiecznie i wygodnie – zarówno dla rowerzysty, jak i pasażera – przewieźć zwierzę na długich dystansach. Dzięki specjalnym siateczkowym panelom, obecnym np. w modelach Burley Tail Wagon lub Tail Bark Ranger będzie ono mogło patrzeć na zmieniający się krajobraz podczas jazdy.

To także idealne rozwiązanie, kiedy pupil ma już swoje lata i szybko się męczy lub ma problemy ze stawami albo jest w okresie rekonwalescencji np. po przebytym zabiegu. Umożliwi zabranie go na spacer do lasu i spokojne odwiezienie do domu, kiedy za bardzo zmęczy go wędrówka. Przyczepka rowerowa do przewozu psa zapewni mu odpowiedni komfort i pozwoli odpocząć po zabawie w trakcie powrotu.

Przyczepa rowerowa dla psa – weź pod uwagę wielkość pupila

Decydując się na zakup tego akcesorium, należy koniecznie wybrać model odpowiedni do wielkości zwierzęcia. Przyczepka rowerowa dla dużego psa, będzie w stanie przewieźć nawet pupila ważącego kilkadziesiąt kilogramów. Będzie miał on odpowiednio dużo miejsca, co przełoży się na jego komfort podróżowania, a tym samym nie zniechęci go do kolejnych podróży.

Jakie przyczepki do roweru dla psa będą najlepszym wyborem?

Optymalnym rozwiązaniem są przyczepki od znanych marek, jak np. Burley. Nie tylko są one bezpieczne i wygodne, ale często oferują również możliwości rozbudowy, np. o kółka zmieniające je w wózki.

Warto zwrócić także uwagę na dodatkowe udogodnienia. Bardzo praktyczne są wyjmowane legowiska lub podłoga, które można wygodnie wyczyścić. Najlepiej stawiać na konstrukcje składane. Zajmują one znacznie mniej miejsca, co ułatwia utrzymaniu porządku w pomieszczeniu, w którym są przechowywane.

Przyczepki rowerowe dla psa muszą mieć także dobrą wentylację. W przeciwnym razie jazda w upalne dni mogłaby być dla psa bardzo męcząca. Przydatne są też zwijane pokrycia górne, dzięki którym pies będzie mógł jechać w pozycji siedzącej i wystawić głowę na zewnątrz, a w razie deszczu będzie można rozwinąć materiał i zabezpieczyć zwierzę przed przemoknięciem.