Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Bidon CAMELBAK Reign - specyfikacja

Informacje

  • Marka CAMELBAK
  • Kolor bezbarwny-zielony
  • Materiał elastyczne tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Pojemność 1000 ml
  • Termiczny nie

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD148555
  • Kod EAN 886798019536

Od odpowiedniego nawadniania organizmu w dużej mierze zależy sukces sportowca. Dlatego niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego narzędzia, które umożliwi nam wygodne i szybkie picie nawet w trudniejszych sytuacjach. Z myślą o wyzwaniach, które stawia przed sportowcami start w zawodach powstał bidon Reign 32oz

Ustnik o potrójnej dyszy Jet Valve pozwala na picie wody bez kontaktu z ustami. Strumień pod wysokim ciśnieniem trafia bezpośrednio do ust, bez nieprzyjemnych rozprysków po ubraniach. Dzięki elastycznej konstrukcji bidon łatwo się zgniata, umożliwiając dobrą kontrolę siły strumienia. Ciekawym patentem jest również tryb prysznica – z 8 mniejszych otworów wypuszczana jest woda, którą możemy ochłodzić ciało po treningu lub nawet w trakcie biegu. 

Pokrywa Grip Pad sprawia, że mokre palce od potu nie ślizgają się po powierzchni, a bidon wygodnie i nieruchomo leży w naszych rękach. Po zakończonym piciu specjalne zamknięcie z medycznie przetestowanego silikonu blokuje napój przed wyciekaniem. Jest to szczególnie ważne, ponieważ butelkę Reign można przenosić w chłodzących torbach lub uchwytach na bidony. 

Biegnąc, jadąc na rowerze czy uprawiając inne sporty na świeżym powietrzu zawsze chcemy mieć dostęp do czystej wody, bez zanieczyszczeń czy szkodliwych środków chemicznych. Dlatego bidon Reign wykonano z przetestowanego materiału polipropylenowego z technologią Hydroguard. Sprawia ona, że nasza woda zawsze jest czysta i higieniczna. 

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.