Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano Alfine

Jakie podzespoły znalazły się w ofercie Shimano Alfine? Hamulce hydrauliczne, 8- i 11-biegowe przerzutki wewnętrzne, piasty z wbudowanymi dynamami oraz ergonomiczne elementy sterujące. Ta grupa osprzętu powstała z myślą o wymagających rowerzystach miejskich — świetnie sprawdza się w jednośladach klasy premium. Komponenty z tej serii dostępne są w wersjach ze sterowaniem mechanicznym oraz elektronicznym Di2.

Wyczyść filtry
  • Grupa: ALFINE
brak wyników
Od
do
549 ,99 zł 549,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
4,9

6 opinii

64 ,99 zł 64,99
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
1 199  zł 1199,00
Dostawa GRATIS
179 ,99 zł 179,99
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Shimano Alfine to jedna z topowych serii komponentów przeznaczonych do luksusowych rowerów miejskich. Obecna na rynku w 2006 roku, cechuje się precyzyjnym wykonaniem, wszechstronnością oraz niezawodnością. To znakomite połączenie minimalistycznego stylu, ergonomicznych rozwiązań i świetnych parametrów pracy. Seria Shimano Alfine dostępna jest w dwóch odsłonach: z komponentami sterowanymi mechanicznie (S7000/S700) oraz z systemem elektronicznej zmiany biegów Di2 (S7050/S705).

Wewnętrzne przerzutki i hamulce hydrauliczne

W komponentach Shimano Alfine znajdziemy rozwiązania technologiczne zaczerpnięte z droższych serii osprzętu dla wyczynowych rowerzystów górskich. W tej grupie zastosowano przerzutki wewnętrzne (umieszczone w piaście) obsługujące 8 lub 10 biegów — takie rozwiązanie zapewnia bardzo szeroki zakres przełożeń. Piasta Shimano Alfine wyposażona jest w dynamo zasilające rowerowe oświetlenie. Jak na wyższą klasę sprzętu przystało, w tej grupie zastosowano niezawodne hamulce hydrauliczne. Są też wygodne w obsłudze, eleganckie dźwignie przerzutek i hamulców (także do kierownic typu „baranek”).