Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Osprzęt elektroniczny Shimano Ultegra Di2

Shimano Ultegra Di2 to komponenty zaprojektowane z myślą o zawodowcach i półprofesjonalistach, które gwarantują niezawodną pracę i wysoką precyzję działania. Nowoczesny system opiera się na elektronicznej zmianie przełożeń, co pozwala nie tylko na indywidualne ustawienie podzespołów, ale także zyskanie cennych sekund podczas jazdy. Komponenty z grupy Ultegra Di2 dostępne są na CentrumRowerowe.pl!

Wyczyść filtry
  • Grupa: ULTEGRA Di2
brak wyników
Od
Do
899 ,99 zł
Cena katalogowa: 1 126 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
U Ciebie już jutro!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
1 349  zł
Cena katalogowa: 1 973 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
U Ciebie już jutro!
104 ,99 zł
-30% Najniższa cena: 149,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
849 ,99 zł
Cena katalogowa: 983 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Elektroniczny system zmiany przełożeń, określany także mianem Di2 (Digital Integrated Intelligence), to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało klasyczne podejście do kolarstwa. Pozwoliło na zoptymalizowanie pracy elementów układu napędowego, dzięki czemu działają one precyzyjnie, szybko i bezawaryjnie. W przypadku kolarzy zawodowych oraz półprofesjonalistów przekłada się to na  zaoszczędzenie cennych sekund na trasie.

Grupa produktów Ultegra Di2

Komponenty z grupy Ultegra Di2 przystosowane zostały do napędów 11- i 12-rzędowych z jednym lub dwoma blatami. Podstawą są więc przerzutki przednie i tylne oraz ergonomiczne klamkomanetki, których działanie można skonfigurować w zależności od indywidualnych potrzeb. Całość uzupełnia szereg akcesoriów, m.in. adaptery, baterie, moduły bezprzewodowe D-Fly.

Komponenty proste w obsłudze

To właśnie moduł bezprzewodowy D-Fly umożliwia użytkownikowi połączenie Ultegry Di2 z aplikacją mobilną na smartfonie lub z komputerem rowerowym. Dzięki temu może na bieżąco sprawdzać stan baterii, aktualne ustawienie trybu czy prędkość jazdy.

Czym różni się Shimano Ultegra Di2 od Dura-Ace?

Najważniejszą różnicą pomiędzy najwyższą grupą osprzętu Shimano Dura-Ace a Ultegra Di2 jest masa komponentów. Są one wykonane z innych, nieco cięższych materiałów. Jednocześnie ich działanie nieznacznie się różni. Nie zmienia to jednak faktu, że zapewniają wysoką jakość pracy, co docenisz na szlaku. Takie produkty jak Ultegra Di2 Upgrade Kit będą doskonałym wyborem, jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań w nieco bardziej przystępnej cenie niż topowy model.