Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Baterie i ładowarki Di2

Ładowarka i bateria Di2 to akcesoria niezbędne do prawidłowego działania elektronicznego systemu zmiany biegów marki Shimano. Japońska marka zadbała o to, aby w pełni naładowany akumulator umożliwił komfortowe przejechanie około 1000 km. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierając oryginalne produkty, będziesz mógł pokonywać naprawdę długie trasy. Na CentrumRowerowe.pl dostępne są m.in. ładowarki Di2 kompatybilne z grupami Dura-Ace Di2 i Ultegra Di2.

brak wyników
Od
Do
4,5

2 opinie

399 ,99 zł
-33% Najniższa cena: 599,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
239 ,99 zł
Cena katalogowa: 250 zł
Dostawa GRATIS
459 ,99 zł
-19% Najniższa cena: 569,99 zł
Dostawa GRATIS
719 ,99 zł
Cena katalogowa: 954 zł
Dostawa GRATIS
849 ,99 zł
Cena katalogowa: 983 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Ładowarka i bateria Shimano Di2 są niezbędnymi akcesoriami, które powinien mieć każdy posiadacz elektronicznego systemu zmiany przełożeń. Dotyczy to zarówno właścicieli rowerów szosowych (Dura-Ace, Ultegra, 105), graveli (GRX) czy MTB (Deore XT).

Bateria Di2 – idealna na długie trasy

Projektanci marki Shimano zadbali o to, aby komponenty z serii Di2 gwarantowały użytkownikowi najwyższą funkcjonalność. Przerzutki będące częścią układu elektronicznej zmiany przełożeń zasilane są za pomocą akumulatora. Może być on zamontowany zarówno zewnętrznie, jak i wbudowany wewnątrz ramy lub wspornika siodła. Bateria Di2 jest lekka, a co najważniejsze – wydajna. Pozwala na przejechanie nawet 1000 km na jednym ładowaniu. W chwili rozładowywania się na trasie w przypadku napędów 2-rzędowych, samoczynnie wyłączana jest przerzutka przednia, abyś mógł bezpiecznie dotrzeć do celu, korzystając z tylnej. 

Ładowarka Di2

Niezbędnym elementem, który powinien posiadać każdy kolarz korzystający z elektronicznej zmiany przełożeń od Shimano, jest ładowarka Di2. Umożliwia ona ładowanie za pomocą zasilacza sieciowego lub przez kabel USB do komputera. Czas ładowania to około 1,5 h w pierwszym przypadku i 3 h w drugim.