Fotelik OKBABY Body Guard New

Brak opinii

(0)

Fotelik rowerowy o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Skorupa fotelika jest zabudowana z boku chroniąc dziecko w razie wywrotki roweru.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [2]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD107517
Kolor:
niebieski-srebrny
Rozmiar/Cecha:
Montaż: tył
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD107516
Kolor:
czarny-szary
Rozmiar/Cecha:
Montaż: tył
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Kolor niebieski-srebrny
  • Mocowanie na ramę
  • Montaż tył
  • Odchylany nie

Fotelik BodyGuard New


Jak każdy czujny strażnik, Body Guard chroni dziecko podczas jazdy na rowerze. Nowoczesne wzornictwo odzwierciedla wszystko, co sugeruje nazwa: bezpieczeństwo, ochrona, niezawodność i spokój. Nic nie jest pozostawione przypadkowi, a każdy szczegół wykracza poza minimum, jakie narzucają wymogi europejskiej normy EN14344.
Oparcie jest większe, także większe boki mają wzmocnić ochronę głowy dziecka w razie upadku. Nogi są dobrze chronione dzięki bardziej zamkniętej konstrukcji fotelika, która działa jak tarcza w razie wypadku. Podnóżki są regulowane z tyłu. Pasy bezpieczeństwa mają trzy stopnie regulacji wysokości. Siedzisko może być przesuwane do 3 różnych pozycji poziomych, aby zachować właściwy środek grawitacji. Trwałość i niezawodność łączą się z komfortem i luksusem: pozycja siedząca jest bardziej komfortowa i specjalny ergonomiczny kształt zagłówka pozwala głowie dziecka do wypoczynku jednocześnie w trakcie noszenia kasku, eliminuje ewentualną dokuczliwą niewygodę lub ból karku. Tylny element odblaskowy sprawia, że fotelik jest bardzo widoczny przez kierowców samochodów. Body Guard: bezpieczeństwo, pewność i niezawodna ochrona!

Zapięcie zostało całkowicie zaprojektowane od nowa. Kompaktowy design - 109x94x78mm - pozwala na bardzo łatwy montaż nawet na ramach z ograniczonym miejscem dostępu. Regulowana obejma daje możliwość dopasowania do różnych średnic ramy.Dodatkowym atutem jest umiejscowienie śrub od strony kierownicy, a nie od strony koła, dzięki czemu swobodniej i solidniej można dokręcić zapięcie. W ramach bezpieczeństwa zapięcie zostało wyposażone w zamek blokujący, otwierany za pomocą kluczyka.

W zestawie znajdują się pręty mocujące Tondo Grandi 114°. Cechują się dużą uniwersalnością montażu wynikającą z powiększonego prześwitu nad kołem. Z powodzeniem mogą być wykorzystane również w rowerach o małej ramie, damkach bez górnej rury, 29"-rów lub rowerów z zamontowanym bagażnikiem.

Specyfikacja:

  • Fotelik przeznaczony jest dla dzieci o maksymalnej wadze 22 kg.
  • Długość oparcia: 49,5cm.
  • Długość podnóżków: 25cm.
  • Dedykowany do rozmiaru koła 27,5" - 29"

BEZPIECZEŃSTWO

Foteliki posiadają certyfikaty o braku toksycznych substancji, oraz spełniają Europejskie normy bezpieczeństwa.

BLOKOWANE ZAPIĘCIE

Zapięcie fotelika pasuje do rur ramy o średnicy: 28 - 40mm. Zapinane na kluczyk minimalizuje ryzyko kradzieży fotelika.

REGULOWANE PODNÓŻKI

Podnóżki o 1wielostopniowej regulacji umożliwiają idealne dopasowanie do długości nóg dziecka. Regulacja nie wymaga narzędzi, jest łatwa i ergonomiczna. Paski skutecznie trzymają stopy zapobiegając wkręcenia nogi w szprychy.

ZINTEGROWANY ODBLASKI

W oparciu fotelika jest na stałe wbudowany spora lampka odblaskowa. Znacznie zwiększa widoczność z daleka a tym samym poziom bezpieczeństwa na drodze.

ZABUDOWANA KONSTRUKCJA

W foteliku BodyGuard najważniejsze jest bezpieczeństwo. Skorupa fotelika została tak skonstruowana by nawet podczas wywrotki roweru chroniła małego pasażera. Stanowi również dobrą osłonę przed wiatrem lub gałęziami podczas jazdy w lesie.

3 PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

3 punktowe pasy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Można je zamontować na 3 wysokościach by idealnie dopasować do wzrostu dziecka.

Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku