Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Ochraniacze na kolana ENDURA Singletrack Knee Protector II - specyfikacja

Informacje

 • Marka ENDURA
 • Kolor biały-czarny
 • Rozmiar M-L
 • Typ ochrona nóg

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD138185
 • Kod EAN 5055939971698

Jazda na rowerze to prawdziwa przyjemność. Jednak, żeby się z niej w pełni cieszyć, najpierw musimy zagwarantować sobie bezpieczeństwo. Dlatego właśnie powstały ochraniacze SingleTrack Knee Protector II, by chronić Twoje zdrowie!

Bezpieczeństwo zawsze priorytetem 

Ochraniacze na kolana SingleTrack wykorzystują aramidowe wkładki, które sprawdzają się nawet przy dużej sile uderzenia. Materiał ten opracowano na potrzeby przemysłu zbrojeniowego, a teraz mogą z niego korzystać także rowerzyści!  

W przeciwieństwie do większości standardowych ochraniaczy na rynku, model SingleTrack osłania nie tylko przód kolana, posiada także dodatkowe wkładki boczne. Zastosowana w nich wielowarstwowa pianka świetnie przylega do ciała, chroniąc wszystkie newralgiczne punkty. 


Wygodne i praktyczne  

Ochraniacze Knee Protector II posiadają całkowicie otwartą budowę, która pozwala na zakładanie ich bez ściągania butów. Wykorzystują do tego elastyczną taśmę z rzepami Velcro, którą możemy także odpiąć w dowolnym momencie i ochłodzić nasze kolana, np. w trakcie postoju. Co więcej, podszewkę wykonano z przyjemnego w dotyku materiału, który świetnie równoważy nieco sztywniejszą budowę ochraniacza.   

Projektanci nie zapomnieli także o stronie wizualnej, w końcu ochraniacz ma być nie tylko bezpieczny, ale także dobrze wyglądać. Dlatego na modelu znajdziemy ciekawie prezentującą się grafikę z logiem ENDURA. Atrakcyjnie wyglądają także specjalne panele siatkowe, które dodatkowo zapewniają lepszą cyrkulację powietrza.  

Ochraniacze na kolana ENDURA Singletrack Knee Protector II - opinie

 • Luc
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Ok