Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Ochraniacze na łokcie G-Form E-Line Elbow - specyfikacja

Informacje

  • Marka G-Form
  • Kolor czarny
  • Rozmiar M

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD175105
  • Kod EAN 847631056446

Jazda na rowerze po górach wymaga specjalnych rozwiązań. Bardzo ważnym czynnikiem, wpływającym na poprawę bezpieczeństwa są odpowiednie ochraniacze na łokcie. G-Form E-Line Elbow zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniły użytkownikowi nie tylko odpowiedni poziom ochrony w razie wypadku, ale również duży komfort użytkowania.

G-Form E-Line Elbow

Produkt wykonano ze specjalnych materiałów gwarantujących właściwą trwałość. Tylna część powstała z siateczki, która umożliwia dobrą oddychalność. Jeszcze lepszą wentylację gwarantuje 4-warstwowy system oferujący sprawną cyrkulację powietrza. Zastosowanie płaskich szwów zmniejsza ryzyko występowania otarć i podrażnień.

Panele zabezpieczające SmartFlex rozmieszczono z wykorzystaniem technologii body mapping. Świetnie chronią one łokcie przed uderzeniami, zapobiegając ich urazom. Atut stanowi również fakt, że podczas jazdy dobrze przylegają do ciała i nie są zbyt sztywne, co poprawia wygodę oraz wrażenia z użytkowania.

G-Form E-Line Elbow wyposażono też w pasek pozwalający na regulację oraz właściwe dopasowanie ochraniaczy.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.