Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rękawiczki krótkie SHIMANO Advanced Race - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD169638
  • Kod EAN 4550170761516

Wytrzymałe i wygodne rękawiczki to prawdziwy must-have w garderobie rowerzysty myślącego o szosowej jeździe na wyższym poziomie. Rękawiczki krótkie Shimano Advanced Race zadbają o Twoje dłonie, zapewnią ci doskonały chwyt i sprawią, że będziesz o krok bliżej bicia swoich szosowych rekordów.

Odpowiednio dobrane, dobrze tłumiące drgania rękawiczki wyścigowe sprawiają, że dłonie znacznie wolniej się męczą. Model SHIMANO Advanced Race wykorzystuje szereg rozwiązań, których celem jest zapewnienie ci maksymalnej wygody, nawet podczas intensywnej jazdy na długich dystansach. W modelu zastosowane technologię zaczerpniętą z S-PHYRE, czyli flagowej linii marki Shimano. Efektem jest uniwersalne akcesorium, które doskonale dopasowuje się do kształtu niemal każdej dłoni. Budowa rękawiczki i wykorzystane w jej produkcji materiały pozwalają optymalnie rozkładać obciążenia i zminimalizować wpływ drgań, powstających podczas jazdy, na ręce.

Abyś miał maksymalną kontrolę nad rowerem, po wewnętrznej stronie model wyposażono w silikonowe elementy. Strona zewnętrzna jest natomiast aerodynamiczna, ozdobiona estetycznym nadrukiem z odblaskowym elementem.

Rękawiczki skonstruowano w taki sposób, aby ich zakładanie i ściąganie było niezwykle łatwe. Dzięki temu, jak bardzo są one wygodne, zapomnisz, że masz je na sobie. W tym samym czasie jednak nie przestają działać na twoją korzyść i pomagać ci w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.