Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowerki biegowe trójkołowe

Rowerek biegowy trójkołowy warto kupić dziecku od najmłodszych lat. Nie tylko zapewni świetne urozmaicenie zabawy, ale też nauczy malucha wielu rowerowych umiejętności. Warto stawiać na zaufane marki, takie jak Puky. Modele tego producenta – dla chłopców oraz dziewczynek – znajdziesz w naszym sklepie. Każdy rower biegowy 3-kołowy jest atrakcyjnie pomalowany, dostosowany konstrukcyjnie do małych użytkowników i w pełni bezpieczny. Do wyboru wersje z pedałami lub bez.

Wyczyść filtry
  • Liczba kółek: 3
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
Jeździk dziecięcy PUKY Pukymoto
4,5

2 opinie

299 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Jeździk dziecięcy PUKY Pukymoto
4,5

2 opinie

299 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Jeździk dziecięcy PUKY Fitsch
359 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Na rowerek biegowy na 3 kółkach warto postawić już od najmłodszych lat. Zaznajomi on pociechę ze specyfiką poruszania się na jednośladzie – aktywnością, którą dzieci uwielbiają. Zanim przesiądą się na większe modele, przypominające te dla dorosłych, naukę jazdy należy rozpocząć od pojazdów z dodatkową liczbą kółek, np. trzema, dające odpowiednią stabilność.

Rowerek biegowy trójkołowy z pedałami lub bez

Rowerek biegowy na 3 kółkach może występować w dwóch wersjach. Pierwsza jest klasyczna – dziecko siedząc na siodełku odpycha się od podłoża nogami, jak w modelu Pukymoto, co wprawia pojazd ruch. Maluch może dzięki temu balansować ciałem i wzmacniać mięśnie nóg. Urozmaiceniem w trójkołowych „biegówkach” są pedały. Znajdziemy je w Puky Fitsch przy przednim kole. Przygotowują dziecko do przesiadki na większy rower, ucząc, jak należy z nich prawidłowo korzystać. Konstrukcja takiego modelu jest niewywrotna – to zasługa szerokiego rozstawu tylnych kół. Kiedy mały użytkownik przystanie pedałować, najedzie na przeszkodę lub przejedzie po nierównej nawierzchni, nie będzie musiał podeprzeć się nogami, by się nie wywrócić.

Rowerek biegowy trójkołowy dla dziewczynki i chłopca

Rower biegowy 3-kołowy zielony lub różowy, zwłaszcza w pastelowych odcieniach będzie spełnieniem marzeń każdej dziewczynki. Z kolei intensywnie czerwony i szary model przypasuje chłopcom. Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz atrakcyjnie pomalowane rowerki z 3 kółkami, które swoją kolorystyką i dodatkami skradną serce niejednemu dziecku, stając się najlepszym towarzyszem zabaw.