Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowerki biegowe czterokołowe

Rowerek biegowy 4-kołowy to pojazd, który sprawi radość najmłodszemu dziecku. Możesz go podarować półtoraroczniakowi, ale też nieco starszej pociesze, aby mogło ćwiczyć rowerowe umiejętności, przydatne w późniejszych latach. Obecność dwóch dodatkowych kółek daje dużą stabilizację, a niska masa i odpowiednio zaprojektowana konstrukcja utwierdzają w przekonaniu, że rowerek biegowy jest w pełni bezpieczny. Wiele modeli znajdziesz w naszym sklepie od renomowanej marki Puky.

Wyczyść filtry
  • Liczba kółek: 4
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do

PREZENTY

5,0

1 opinia

209 ,99 zł
-30% Najniższa cena: 299 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

PREZENTY

5,0

1 opinia

209 ,99 zł
-25% Najniższa cena: 279 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

5,0

1 opinia

269 ,99 zł
Cena katalogowa: 299 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

5,0

1 opinia

319 ,99 zł
Cena katalogowa: 369 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

5,0

1 opinia

329 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 369,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Rowerek biegowy na 4 kółkach to pojazd przyjazny dzieciom, zachęcający je do ruchu. Jeżeli Twoja pociecha samodzielnie spaceruje i ukończyła 18 miesiąc życia, to świetny moment, aby stała się użytkownikiem takiej “biegówki”. To z nią ćwiczenie rozwoju równowagi i motoryki jako podstaw do skutecznej nauki jazdy na rowerze będą jak najbardziej zauważalne, a odpychanie się nogami sprawi nie lada frajdę.

Rowerek biegowy czterokołowy – bezpieczny model dla maluchów

Wyposażenie i konstrukcja rowerka biegowego 4-kołowego świadczą o tym, że to w jest on w pełni bezpieczny. Spoglądając na chwyty widzimy, że są one wykonane z antypoślizgowego tworzywa i zakończone dodatkowym elementem gumowym. Trzymające kierownicę dziecko może ją pewnie złapać, a ześlizgiwanie się dłoni nie będzie miało miejsca. Nie dojdzie także do jej całkowitego obrotu, dzięki ogranicznikowi skrętu. Wartym uwagi jest także ergonomiczne siodełko, dające maluchowi stabilne podparcie i wspierające jego ruchy. Te wszystkie cechy znajdziemy w modelach marki Puky.

Z czego wykonane są rowerki biegowe na czterech kółkach?

Producenci tacy, jak Puky oferują stalowe rowerki biegowe czterokołowe. Materiał zapewnia produktowi należytą trwałość - spokojnie posłuży on na kilka lat, a być może trafi do innego, małego użytkownika. Nie będzie też zbytnio obciążał malucha i utrudniał mu poruszanie się - waga takich modeli wynosi niewiele ponad 2 kilogramy. Dodatkowo malowanie proszkowe rurek ramy, jakie zastosowano m.in w Puky Wutsch czy Puky Pukylino sprawia, że kolory tak szybko z nich nie znikną. Technika ta pozwala na uzyskanie trwałej powłoki lakierniczej, odpornej na uszkodzenia i zadrapania.