Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery 18 cali dla chłopca

Rower 18 cali dla chłopca może posłużyć na kilka lat. Zazwyczaj jest on idealny dla pociechy mającej 5-8 lat, której wzrost mieści się w przedziale od 110 do 130 centymetrów. Jeżeli nie potrafi ona samodzielnie jeździć, rowerek 18 cali dla chłopca z dodatkową podporą w postaci kółek bocznych będzie w sam raz. Dla tych, którzy nie mają z tym problemów, rodzice również znajdą coś odpowiedniego w naszym sklepie. Wystarczy spojrzeć na oferty marek Puky oraz Tabou.

Wyczyść filtry
  • Płeć: chłopiec
brak wyników
Od
Do
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
1 299  zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
1 549  zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Jak sprawić, aby pociecha chętnie, a przede wszystkim aktywnie spędzała czas na świeżym powietrzu? Najlepiej zakupić rower 18 cali. Dla chłopca w wieku 5-8 lat mierzącego 110-130 centymetrów będzie to idealny model, dostosowany do możliwości przyszłego użytkownika.

MTB lub miejski rower chłopięcy 18 cali

Im starsze dziecko, tym większa różnorodność dostępnych dla niego jednośladów. Rowerek 18 cali dla chłopca może występować w wersji miejskiej, jak Puky Youke 18 w kolorze niebieskim lub być nieco sportową maszyną. Puky w swojej ofercie ma również kopię dorosłego modelu MTB o nazwie Cyke 18, świetnie pasującą do energicznych maluchów, które odnajdują się w dynamicznej jeździe.


Rodzice, zainteresują się Tabou Rocket Lite 18. To model dla dzieci, które opanowanie umiejętności łapania równowagi mają jeszcze przed sobą. Jest bardzo bezpieczny, a zarazem stabilny za sprawą kółek bocznych i zamontowanej z tyłu prowadnicy dla dorosłego.

Aluminiowy rower 18 cali dla chłopca

Aby chłopiec mógł w pełni wykorzystać potencjał posiadanego rowerka 18 cali, rodzice powinni zwrócić uwagę na masę przyszłego pojazdu. Jego ciężar ma duży wpływ na użytkowanie, a żeby nie sprawiało ono kłopotów, aluminiowy rowerek 18 cali dla chłopca powinien być brany pod uwagę. To materiał, z którego wykonuje się lekkie, a zarazem wytrzymałe ramy również w modelach dla dorosłych.