Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery 18 cali dla dziewczynki

Rowerek dla dziewczynki 18 cali może być modelem z bocznymi kółkami lub bez nich. To, na jaki typ przyjdzie nam się zdecydować, zależy od umiejętności pociechy. Jeżeli nie ma problemów z utrzymywaniem równowagi, dodatkowa podpora będzie zbędna, a rowery dziewczęce w rozmiarze 18 cali – Puky Youke 18 lub Cyke 18 – najodpowiedniejsze. Dla dziewczynek dopiero uczących się jeździć najlepszy okaże się Mini Lite 18 marki Tabou z prowadnicą i kółkami bocznymi.

Wyczyść filtry
  • Płeć: dziewczynka
brak wyników
Od
Do

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
1 549  zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Rower dla dziewczynki 18 cali może pasować na pociechę w wieku od 5 do 8 lat, mającą mniej więcej od 110 do 130 cm wzrostu. Modele z taką wielkością kół występują w dwóch wariantach. Ten z fabrycznie zamontowanymi kółkami bocznymi jak Tabou Mini Lite 18 jest bardzo stabilny, a przez to idealny dla maluchów ćwiczących zmysł równowagi. Rower dziewczęcy 18 cali bez dodatkowej podpory sprawdzi u dzieci, które naukę jazdy na dwóch kołach opanowały już do perfekcji, a samodzielne utrzymywanie się na nich nie sprawia trudności.

Wybieramy rower dla dziewczynki 18 cali

Miejskie i MTB – właśnie takie typy rowerków dla dziewczynek 18 cali znajdziemy w ofertach producentów. To, który trafi do rąk przyszłej użytkowniczki, zależy w głównej mierze od osobistych preferencji. Jeden i drugi został tak skonstruowany, aby zapewniać mnóstwo frajdy i dawać powody do radości, tym samym przekonując pociechę, że jazda na rowerze jest przyjemną aktywnością.


Zielony Puky Youke 18 konstrukcyjnie wygląda jak mały wariant modelu dla dorosłych – idealny na wycieczki zarówno te bliższe, jak i dalsze. Ma niski przekrok, za sprawą całkowitego obniżenia górnej rury. Pozwala on na swobodne korzystanie z roweru, dlatego wsiadanie oraz zsiadanie nie będą dla dziewczynek kłopotliwe, również wtedy, kiedy ubiorą sukienkę. Puky Cyke 18 o sportowej charakterystyce, czerwonej ramie wzorowanej na modelach górskich, będzie świetnym kompanem wszelkich zmagań. Oba rowery dziewczęce 18 cali zapewniają komfortowe siedzenie, nieobciążające rąk i kręgosłupa. Co ciekawe, będą rosły razem z użytkowniczką, ponieważ mają regulowane wysokości kierownicy oraz siodełka. W trosce o bezpieczeństwo modele wyposażono w hamulce, osłonę na kierownicy i łańcuchu, odblaski oraz antypoślizgowe chwyty.