Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery elektryczne 20"

Rowery elektryczne 20 cali to przede wszystkim kompaktowe składaki. Tradycyjne, wygodne modele występują współcześnie w nowoczesnej formie, czyli ze wspomaganiem. Są idealnym wyborem dla osób, które poszukują niewielkiego e-bike’a. Przechowywanie ich nie powinno stanowić problemu, ponieważ w porównaniu do klasycznych modeli są naprawdę niewielkie. Ponadto większość modeli można bez trudu umieścić w samochodowym bagażniku i przewieźć dowolne miejsce. Wysokiej jakości rowery elektryczne 20 cali, takie jak EcoBike Rhino, znajdziesz na CentrumRowerowe.pl!

Wyczyść filtry
  • Rozmiar koła: 20"
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do
12 999  zł 12999,00
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Jeśli poszukujesz niewielkiego roweru elektrycznego, to 20-calowy składany model będzie strzałem w dziesiątkę. Są one z reguły nie tylko mniejsze, ale także lżejsze niż standardowe e-bike'i, co ułatwia transport. Te powody sprawiają, że stanowią najczęstszy wybór osób mających niewielką przestrzeń do przechowywania oraz tych, które często chcą z nimi często podróżować - większość bez trudu mieści się do samochodowych bagażników.

Silnik w tylnej piaście

W e-bike'ach napęd elektryczny może być umieszczany centralnie lub piaście. Składane rowery elektryczne 20 cali zwykle wyposażane są w silnik w tylnej piaście, co związane jest ze specyfiką ich konstrukcji. Dobrym przykładem jest EcoBike Rhino, który świetnie sprawdza się podczas rekreacyjnej jazdy po równym i pagórkowatym terenie.

Bateria w rowerach elektrycznych 20 cali

Modele tego typu wyróżniają się niestandardową geometrią. Wymaga ona na projektantach zastosowania nieszablonowych rozwiązań. Chociaż często spotyka się akumulatory umieszczone w ramie bądź na bagażniku, nie zawsze tak bywa. Coraz bardziej popularne są baterie umieszczone pionowo za rurą podsiodłową.

Rower elektryczny 20 cali dla dziecka?

Warto wspomnieć, że e-bike'i wyposażone w koła w rozmiarze 20 cali cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci. To doskonały wybór, gdy chcemy wybierać się na dłuższe niż dotychczas rowerowe wycieczki. Wspomaganie pozwoli dziecku na pokonanie większych dystansów.