Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery elektryczne 20”

Rowery elektryczne 20 cali to przede wszystkim kompaktowe składaki. Tradycyjne, wygodne modele występują współcześnie w nowoczesnej formie, czyli ze wspomaganiem. Są idealnym wyborem dla osób, które poszukują niewielkiego e-bike’a. Przechowywanie ich nie powinno stanowić problemu, ponieważ w porównaniu do klasycznych modeli są naprawdę niewielkie. Ponadto większość modeli można bez trudu umieścić w samochodowym bagażniku i przewieźć dowolne miejsce. Wysokiej jakości rowery elektryczne 20 cali, takie jak EcoBike Rhino, znajdziesz na CentrumRowerowe.pl!

Wyczyść filtry
  • Rozmiar koła: 20"
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
4,5

2 opinie

5 999  zł
-23% Najniższa cena: 7 799 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
Tylko stacjonarnie
8 899  zł
-32% Najniższa cena: 12 999 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
Tylko stacjonarnie

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
21 199  zł
-11% Najniższa cena: 23 799 zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
23 399  zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
23 399  zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
24 599  zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Jeśli poszukujesz niewielkiego roweru elektrycznego, to 20-calowy składany model będzie strzałem w dziesiątkę. Są one z reguły nie tylko mniejsze, ale także lżejsze niż standardowe e-bike'i, co ułatwia transport. Te powody sprawiają, że stanowią najczęstszy wybór osób mających niewielką przestrzeń do przechowywania oraz tych, które często chcą z nimi często podróżować - większość bez trudu mieści się do samochodowych bagażników.

Silnik w tylnej piaście

W e-bike'ach napęd elektryczny może być umieszczany centralnie lub piaście. Składane rowery elektryczne 20 cali zwykle wyposażane są w silnik w tylnej piaście, co związane jest ze specyfiką ich konstrukcji. Dobrym przykładem jest EcoBike Rhino, który świetnie sprawdza się podczas rekreacyjnej jazdy po równym i pagórkowatym terenie.

Bateria w rowerach elektrycznych 20 cali

Modele tego typu wyróżniają się niestandardową geometrią. Wymaga ona na projektantach zastosowania nieszablonowych rozwiązań. Chociaż często spotyka się akumulatory umieszczone w ramie bądź na bagażniku, nie zawsze tak bywa. Coraz bardziej popularne są baterie umieszczone pionowo za rurą podsiodłową.

Rower elektryczny 20 cali dla dziecka?

Warto wspomnieć, że e-bike'i wyposażone w koła w rozmiarze 20 cali cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci. To doskonały wybór, gdy chcemy wybierać się na dłuższe niż dotychczas rowerowe wycieczki. Wspomaganie pozwoli dziecku na pokonanie większych dystansów.