Te wygodne legginsy termoaktywne, wykonane z rozciągliwego materiału o gładkiej zewnętrznej stronie, to doskonała opcja dla aktywnych kobiet, które poszukują spodni do regularnych treningów. Viking Ingrid Long to długie, sięgające do kostki, przylegające legginsy wzbogacone o odblaskowe elementy, które zapewnią widoczność i bezpieczeństwo na trasie po zmroku.
Wzbogacono je o perforowane wstawki wentylujące, które poprawiają cyrkulację powietrza w newralgicznych miejscach i ułatwiają pracę kolan, nie powodując dyskomfortu przy zginaniu nóg. Dzięki temu sprawdzą się podczas biegania, wypadu na rower i lekkich wędrówek, w trakcie których na pierwszym miejscu stawia się komfort. Sam materiał jest połączeniem poliestru i elastanu, dlatego schnie bardzo szybko, a w efekcie nawet przy przelotnych opadach nie musimy martwić się o zbytnie wychłodzenie.
Projektanci marki Viking zadbali również o drobne udogodnienia, takie jak drobna tylna kieszeń na klucze czy rozpinane końce nogawek, które ułatwiają założenie spodni i pozwalają na dobre dopasowanie nawet do grubych skarpetek. Bardzo przydatny i dość rzadko spotykany w tego typu spodniach jest sznurek w pasie, pozwalający na utrzymanie się stanu w odpowiednim miejscu również, gdy schylamy się lub robimy przysiady. Ten model to nie tylko opcja outdoorowa, ale również doskonałe rozwiązanie dla kobiet uwielbiających ćwiczenia w sali i uczęszczających na zajęcia z jogi, aerobiku czy pilatesu.
Gdy nastaną chłodniejsze dni, możemy śmiało założyć na nie standardowe spodnie i korzystać z Ingrid Long jako warstwy termicznej, która znacząco podniesie komfort cieplny i pozwoli poradzić sobie z przejmującymi mrozami. Całość dopełnia atrakcyjny design z charakterystyczną, nieregularną linią o kontrastującej barwie, która ciągnie się od bioder, aż po same nogawki.