Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Stopy trenażera WAHOO KICKR Axis Feet - specyfikacja

Informacje

 • Marka WAHOO
 • Dodatkowe Nie są kompatybilne z KICKR CORE i KICK SNAP
 • Kolor czarny

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD144937
 • Kod EAN 850010131085

WAHOO KICKR Axis Feet to nowoczesne stópki zamienne do trenażerów KICKR, które pozwolą czerpać jeszcze więcej przyjemności i satysfakcji z każdego treningu. Niezależnie jaki rodzaj kolarstwa ćwiczysz stacjonarnie, czy będą to górskie wymagające odcinki, czy proste szosowe trasy na czas, dzięki nowej technologii symulowania odchyłów, stópki zapewnia Ci bardziej realistyczne doznania. Dzięki bocznemu ruchowi roweru na trenażerze do 5°, trening w pomieszczeniu przypomina bardziej jazdę na świeżym powietrzu. Ruch jest stopniowy i dopasowuje się do zmian tempa pedałowania oraz ułożenia ciała ćwiczącego rowerzysty. To gigantyczna zmiana, którą odczujesz już od pierwszego treningu.

Wybór nowych stópek Axis Feet to także krok w kierunku podniesienia efektywności treningów na trenażerze. Naturalna symulacja ruchu roweru pozwala skuteczniej angażować poszczególne partie mięśni, dzięki czemu będziesz odczuwał mniejsze zmęczenie i odrętwienie po długich ćwiczeniach. Możliwość trzystopniowej regulacji sztywności stópek pozwoli wybrać idealne ustawienie dla swojego poziomu zaawansowania, tak by trening był efektywny, a przy tym satysfakcjonujący i komfortowy.

WAHOO KICKR Axis Feet to dowód na to, jak czasem najmniejsze szczegóły mogą całkowicie odmienić trening. Z nowoczesnymi stópkami ćwiczenia na trenażerze przestaną być obowiązkiem, a staną się czystą przyjemnością.

Stopy trenażera WAHOO KICKR Axis Feet - opinie

 • Piotr
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Świetny dodatek do najlepszego trenażera na rynku. Szkoda że nie był dostępny w zestawie od początku. Daje możliwość delikatnego balansowania na rowerze na boki, co urealnia doświadczenie.

 • Krzysztof
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Nóżki zmieniły oblicze trenażera. Pochylenia boczne może nie są duże, ale odczucia z jazdy zmieniły się na ogromny plus - jest miękko na siodełku :) Jazda na moim Wahoo power trainer wskoczyła na poziom wyżej :)