Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Myjki rowerowe

Profesjonalna myjka rowerowa pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się nawet uporczywych zabrudzeń. Nowoczesne urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla żmudnego, ręcznego czyszczenia, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić czas. Intuicyjna, prosta obsługa sprawia, że dotychczas nudna czynność może stać się przyjemnością. W ofercie CentrumRowerowe.pl znajdują się wyłącznie produkty renomowanych, cenionych przez użytkowników na całym świecie marek, takich jak: Karcher, Muc-Off czy Worx.

brak wyników
Od
do
849,99 zł -4% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
819 ,99 zł 819,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Myjka rowerowa to nieodłączny atrybut kolarzy, którzy chcą w błyskawiczny, a zarazem precyzyjny sposób umyć pojazd, nawet po bardzo intensywnej jeździe w trudnych warunkach. Utrzymanie w czystości i dobrym stanie technicznym jednośladu jest znacznie łatwiejsze przy wykorzystaniu specjalnego oprzyrządowania. Nowoczesne akcesorium znacznie ułatwia i przyspiesza dotychczas mozolną czynność.

Urządzenie do zadań specjalnych

Wielu rowerzystów nie wyobraża sobie czyszczenia ramy, napędu czy kół bez myjki niskociśnieniowej do roweru. Wyprofilowane końcówki minimalizują ryzyko uszkodzenia elementów, a jednocześnie pozwalają usunąć brud z problematycznych miejsc. Dużą popularnością cieszy się MUC-OFF Pressure Washer z czterema wymiennymi lancami wodnymi, które pozwolą na dokładne oczyszczenie przestrzeni.

Myjka do roweru - o czym warto wiedzieć?

Korzystając z ciśnieniowej myjki do roweru, należy pamiętać o tym, aby ostrożnie podchodzić do czyszczenia napędu. Najlepiej stosować do tego specjalne tryby lub wyprofilowane szczotki, aby mieć pewność, że wysokie ciśnienie nie wypłucze smaru z łożysk.