Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Myjki rowerowe

Zadbany rower to wizytówka każdego miłośnika dwóch kółek. Jedną z alternatyw dla tradycyjnego sposobu czyszczenia jednośladu przy pomocy wody z wiadra, jest mycie roweru myjką ciśnieniową. Nowoczesne urządzenia są wygodne i proste w obsłudze. Pielęgnacja tego typu nie zajmuje dużo czasu, a efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zabieg należy wykonywać z uwagą, tak aby omijać delikatne komponenty takie, jak np.: napęd.

brak wyników
Od
do

Nowość

399 ,99 zł 399,99
-7% 429,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Nowość

499 ,99 zł 499,99
-9% 549,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Nowość

669 ,99 zł 669,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Nowość

669 ,99 zł 669,99
-7% 718,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Nowość

769 ,99 zł 769,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Myjka rowerowa znacznie ułatwia pielęgnację jednośladu. Wygodne i proste w użyciu urządzenie jest doceniane przede wszystkim przez tych rowerzystów, którzy intensywnie jeżdżą. Borykają się oni nie tylko z warstwą kurzu, ale także trudnym do usunięcia błotem. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku są nowoczesne myjki ciśnieniowe do roweru.

Dostępne urządzenia do czyszczenia roweru

Utrzymanie w czystości i nienagannym stanie technicznym jednośladu jest znacznie łatwiejsze przy wykorzystaniu specjalnego oprzyrządowania. Wielu rowerzystów nie wyobraża sobie innego sposobu czyszczenia ramy czy kół bez myjki niskociśnieniowej do roweru. Wyprofilowane końcówki minimalizują ryzyko uszkodzenia elementów, a jednocześnie pozwalają usunąć brud z problematycznych miejsc. Aby zachować w dobrym stanie technicznym napęd, coraz częściej cykliści sięgają po specjalną myjkę do łańcucha rowerowego. Poza tym poleca się, aby wstępnie oczyszczać jednoślad z większych zabrudzeń za pomocą odpowiednio wyprofilowanych szczotek, które ułatwiają usuwanie zalegających grud błota.

Urządzenie do mycia łańcucha rowerowego

Jeżeli borykamy się z trudnymi zabrudzeniami napędu, warto skorzystać z przyrządu do mycia łańcucha rowerowego. To prosta w użyciu maszynka, która pozwala na dokładne oczyszczenie całego mechanizmu, a nie tylko na pozbycie się zewnętrznej warstwy brudu. Do mniej uporczywych zabrudzeń możesz z powodzeniem wykorzystać np. spray na bazie odtłuszczacza.

Mycie roweru na myjni – czy warto?

Mycie roweru na myjni samochodowej to nie najlepszy pomysł. Chociaż to jedna z najszybszych technik czyszczenia, jej niewątpliwą wadą jest fakt, że istnieje duże zagrożenie uszkodzenia delikatnych podzespołów. Najbardziej narażone na zniszczenie są łożyska, z których woda pod dużym ciśnieniem może wypłukać smar stały.