Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Wkładka antyprzebiciowa do opon TUBOLIGHT Evo HD Insert - specyfikacja

Informacje

  • Marka TUBOLIGHT
  • Kolor niebieski
  • Rozmiar koła 29"
  • Typ produktu akcesoria

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD156989
  • Kod EAN 723803996751

TUBOLIGHT EVO HD INSERT to wkładka do opon o właściwościach antyprzebiciowych. Została opracowana z myślą o jeździe ekstremalnej i wysokich obciążeniach. Doskonale chroni strukturę opony i obręcze przed obijaniem, a za sprawą specjalnego kanału powietrznego dodatkowo sprzyja redukcji oporów toczenia. To nowoczesne rozwiązanie docenili zawodowi kolarze, którzy chętnie sięgają po wkładkę TUBOLIGHT EVO zarówno na zawody, jak i do codziennych treningów.

Największą innowacją w konstrukcji wkładki jest specjalny kanał powietrzny, który pomaga wyrównywać ciśnienie w oponie przy najechaniu na przeszkodę. Za sprawą tego kanału wkładka przybiera kształt odwróconej litery „U” i lepiej amortyzuje naciski, chroniąc przed obijaniem się opon o krawędzie obręczy koła. Nowy kształt pomaga także redukować opory toczenia, tym samym wpływając na efektywność przenoszenia pracy napędu na nawierzchnię. To odczuwalna zmiana, która pomoże jeszcze szybciej i pewniej pokonywać kolejne odcinki.

TUBOLIGHT EVO HD to wersja wkładki przeznaczona do jazdy po trudniejszych trasach. Świetnie wpasuje się do opon z mocnym karkasem, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie w ekstremalnych odmianach kolarstwa takich jak downhill czy enduro, ale także w rowerach elektrycznych czy trailowych (na tylne koło).

Wkładka może być stosowana wyłącznie w systemie bezdętkowym.

Najważniejsze informacje:

Kompatybilna szerokość opon - 2.35" - 2.80"

Kompatybilna szerokość obręczy - od 25 mm do 42 mm

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.