Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Bagażniki rowerowe na klapę

Jeżeli szukasz sposobu na transport roweru samochodem bez haka, ale nie chcesz przewozić go na dachu, to doskonałym wyborem będzie dla Ciebie bagażnik rowerowy na klapę. Dzięki niemu wygodnie i bezpiecznie przetransportujesz swoje dwa kółka na miejsce swojego urlopu. Dostępne modele mogą być stosowane w różnych typach samochodów, np. hatchback, kombi, SUV czy sedan. Tego rodzaju bagażniki nie zajmują dużo miejsca, co ułatwi ich przechowywanie. Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz wiele modeli od najpopularniejszych producentów, takich jak Thule czy Peruzzo.

Polecane marki
Od
Do
Bagażnik samochodowy PERUZZO BDG
4,5

10 opinii

179 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Bagażnik samochodowy PERUZZO New Cruiser
194 ,99 zł
Cena katalogowa: 201 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Bagażnik samochodowy THULE WanderWay
2 649  zł
Cena katalogowa: 3 199 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
U Ciebie już jutro!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa
Bagażnik samochodowy THULE OutWay
2 119  zł
Cena katalogowa: 2 599 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
Dostępny tylko
stacjonarnie we Wrocławiu
Znajdziesz w naszych salonach: Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Bagażnik rowerowy na klapę to bardzo wygodny sposób na przewożenie rowerów samochodem. Umożliwi zabranie dwóch kółek na urlop w góry lub nad morze, co znacznie urozmaici cały wyjazd. W przeciwieństwie do innych rodzajów bagażników ten nie wymaga dodatkowych akcesoriów samochodowych, takich jak hak lub relingi dachowe.

Dobry bagażnik na rowery na klapę wystarczy umieścić z tyłu auta i już można pakować na niego jednoślady! Najlepiej decydować się na modele od znanych producentów (jak np. Thule), którzy stawiają na wysoką jakość swoich produktów. Możemy mieć wówczas pewność, że cała konstrukcja bagażnika wraz z mocowaniami będzie solidna, co umożliwi bezpieczny transport rowerów.

Niezawodny bagażnik rowerowy na tylną klapę samochodu

Decydując się na bagażnik rowerowy na klapę samochodu, należy najpierw dobrze przemyśleć, ile rowerów planujemy na nim przewozić. Do jednego odpowiednim wyborem będzie np. Peruzzo BDG, do dwóch sprawdzą się modele Thule ClipOn 9106 i 9105, natomiast transport 3 rowerów umożliwią m.in. Peruzzo HiBike, Venezia, New Cruiser lub Cruiser Deluxe.

Należy się także upewnić, że konkretny bagażnik rowerowy na klapę będzie pasował do nadwozia auta – sedana, hatchbacka czy też SUV-a. Powinniśmy też unikać modeli opierających się większymi fragmentami stelaża o tylną szybę auta. Bagażnik powinien stykać się z metalową karoserią, a nie ze szkłem.