Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Foteliki rowerowe na ramę

Fotelik rowerowy na ramę przyda się rodzicom, którzy planują wycieczki ze swoimi pociechami. Dzięki niemu mały pasażer może bezpiecznie podróżować zasiadając w wygodnym, atestowanym siedzisku, przystosowanym do potrzeb najmłodszych. Korzyści z takiego rozwiązania czerpie nie tylko maluch, dla którego takie wycieczki mogą okazać się samą przyjemnością, ale też jego opiekun mający niepowtarzalną okazję pokazać świat z innej perspektywy. Foteliki na ramę roweru produkuje między innymi marka Okbaby, a tę możesz znaleźć w ofercie sklepu CentrumRowerowe.pl.

Wyczyść filtry
  • Mocowanie: na ramę
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
Produkty z dostawą od 72 godzin

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Fotelik rowerowy montowany do ramy rowerowej to świetne akcesorium dla aktywnych rodziców. Przydaje się on zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, kiedy to coraz częściej planowane są rekreacyjne wycieczki z małą pociechą po okolicy i nie tylko. Kiedy ta nie potrafi samodzielnie pedałować, usadzenie jej w bezpiecznym siedzisku, przytwierdzonym roweru jest świetnym, a przede wszystkim bezpiecznym rozwiązaniem. Warto pamiętać, że 22-kilogramowa masa dziecka jest dopuszczalną nośnością modeli mocowanych na ramę.

Fotelik rowerowy mocowany do ramy ma wiele zalet!

Modele na ramę obok fotelików na bagażnik są tymi, które montuje się z tyłu roweru. Przeznaczono je dla nieco starszych dzieci, by wspólnie ze swoim rodzicem mogły odkrywać uroki wspólnych przejażdżek. Charakteryzuje je duża wytrzymałość. Ze względu na swoją konstrukcję właściciele fotelików na ramę roweru mogą liczyć również na pochłanianie wstrząsów, by do malucha nie dochodziły nieprzyjemne wibracje. Te redukuje stalowy wysięgnik łączący akcesorium z ramą, który pozwala także na naturalne bujanie całości podczas jazdy.

Jak wygląda fotelik na rower dla dziecka na ramę?

Komfortowe warunki podróży to jednak nie wszystko. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo najmłodszych. To jest zapewnione przez pasy (najlepiej regulowane), odpowiednio skonstruowane zapięcie, czy miejsce na nogi z zabezpieczeniem na stopy. Wszystkie te cechy spełniają modele marki Okbaby: 10+ New oraz Body Guard New, które znajdziesz w naszym sklepie! Im zostały nadane stosowne certyfikaty, świadczące o braku zawierania w fotelikach toksycznych substancji oraz spełnianiu rygorystycznych, europejskich norm bezpieczeństwa.