Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Liczniki rowerowe bezprzewodowe

Licznik rowerowy bezprzewodowy to najwygodniejszy sposób na śledzenie swoich postępów podczas jazdy. Połączenie sensora z wyświetlaczem nie wymaga użycia kabla, co nie tylko wygląda lepiej, ale także eliminuje ryzyko fizycznego zerwania łączności. Proste, minimalistyczne modele liczników wskazują kilka podstawowych parametrów – prędkość, dystans oraz czas jazdy. Natomiast bardziej zainteresowani swoimi wynikami kolarze mogą zdecydować się na bezprzewodowy licznik rowerowy, który pozwala na monitorowanie nawet ponad dwudziestu różnych danych, w tym: spalonych kalorii, pokonanych przewyższeń czy kadencji jazdy.

Wyczyść filtry
  • Bezprzewodowy: tak
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

POLECAMY

4,6

39 opinii

POLECAMY

4,5

28 opinii

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

OKAZJE

4,7

3 opinie

OKAZJE

4,8

8 opinii

152 ,99 zł 152,99
169,99 zł -10%
Dostawa GRATIS

OKAZJE

4,6

26 opinii

OKAZJE

5,0

1 opinia

OKAZJE

4,7

29 opinii

4,7

3 opinie

3,9

39 opinii

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
4,6

26 opinii

4,6

26 opinii

3,0

1 opinia

Nowość

5,0

4 opinie

4,7

29 opinii

4,7

24 opinie

386 ,99 zł 386,99
429,99 zł -10%
Dostawa GRATIS
4,7

29 opinii

519 ,99 zł 519,99
569,99 zł -9%
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Licznik rowerowy bezprzewodowy to najwygodniejszy sposób do mierzenia dystansu, prędkości, czasu oraz innych parametrów jazdy. Koniec z dodatkowymi przewodami ciągnącymi się wzdłuż kierownicy, od wielu lat z powodzeniem zastępują je urządzenia łączące się z czujnikami za pomocą Bluetooth oraz ANT+.

Współcześnie liczniki bezprzewodowe działają niezawodnie i bez zakłóceń. Co więcej, koszt ich zakupu jest tylko nieznacznie wyższy od modeli z przewodami. Dobry poziom energooszczędności sprawia, że mała bateria wystarczy na dziesiątki godzin jazdy.

Dobry licznik rowerowy bezprzewodowy wystarczy na lata

Liczniki bezprzewodowe oferują zdecydowanie więcej możliwości od wersji przesyłających dane po kablach. Składają się wyświetlacza montowanego na kierownicy lub mostku oraz czujników mocowanych na magnes. Poszczególne elementy przesyłają pomiędzy sobą informacje za pomocą technologii ANT+ lub Bluetooth. Oprócz umieszczonego sensora prędkości, z licznikiem można sprawować bardziej zawansowane akcesoria, takie jak czujniki kadencji, tętna oraz mocy.

Nowoczesny bezprzewodowy licznik rowerowy dostarcza użytkownikowi bardzo dokładnych informacji na temat jazdy. W wysokiej jakości modelach margines błędu może wynosić maksymalnie parę procent.

Licznik bezprzewodowy jest mniej awaryjny

Brak fizycznego połączenia urządzenia z czujnikami sprawia, że dobry licznik rowerowy bezprzewodowy jest:

  • łatwiejszy w montażu,
  • mniej podatny na uszkodzenia.
Za tradycyjnymi modelami przewodowymi przemawia wyłącznie niższa cena, jednak koszt zakupu podstawowego licznika bezprzewodowego nie jest duży, dlatego większość użytkowników decyduje się na tę opcję.