Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Liczniki rowerowe z kadencją

Licznik rowerowy z kadencją pozwala na śledzenie częstotliwości pedałowania podczas jazdy. Dlaczego jest to istotne? Właściwe tempo kręcenia jest jednym z elementów dobrej techniki na rowerze. Jeżeli pod koniec jazdy licznik z kadencją wskazuje, że pedałowaliśmy z prędkością 85-100 obrotów na minutę, to znaczy, że jeździmy w rytmie optymalnym dla mięśni. Z kolei, jeśli wynik znacznie niższy od standardowych 90 obrotów/min to może oznaczać, że za mocno obciążamy kolana i powinniśmy spróbować jazdy na bardziej miękkich przełożeniach.

Wyczyść filtry
  • Kadencja: tak
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

OKAZJE

4,0

1 opinia

379,99 zł -3% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
369 ,99 zł 369,99
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

OKAZJE

5,0

2 opinie

4,7

24 opinie

369,99 zł -14% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
319 ,99 zł 319,99
Dostawa GRATIS
4,7

29 opinii

569,99 zł -9% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
519 ,99 zł 519,99
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Licznik z pomiarem kadencji – klucz do zdrowej i efektywnej jazdy

Licznik rowerowy z czujnikiem kadencji zdecydowanie ułatwia jazdę z właściwą częstotliwością pedałowania. Wolne obroty na twardych przełożeniach mogą powodować problemy wywołane zbyt dużym obciążaniem kolan, natomiast zbyt szybkie kręcenie bywa po prostu nieefektywne, zwłaszcza na płaskich trasach. Licznik z pomiarem kadencji dostarcza dokładnych informacji na temat tempa obrotu korby, co pozwala na pilnowanie swojego rytmu w czasie jazdy.

Ćwicz technikę z rowerowym licznikiem kadencji

Akcesorium składa się z bezprzewodowego licznika oraz specjalnego czujnika kadencji. Sensor zazwyczaj umieszcza się w ramieniu korby. Dane zebrane na temat kadencji są przesyłane do licznika za pomocą systemu Bluetooth lub ANT+ (w zależności od urządzenia). Obie technologie są energooszczędne, dlatego mała bateria zasilająca pomiar kadencji wystarcza na kilkadziesiąt godzin treningów.

Zarówno licznik jak i dołączony do niego sensor kadencji jest mały i lekki, dlatego nie wpływa w negatywny sposób na właściwości aerodynamiczne ani masę roweru.