Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Liczniki rowerowe z pulsometrem

Chcesz trenować wydajniej, czyli z uwzględnieniem intensywności wysiłku? Wybierz licznik rowerowy z pulsometrem. Urządzenie łączy się z czujnikiem tętna, mocowanym się na elastycznym pasie i noszonym na piersi. Możesz dzięki temu monitorować pracę serca podczas jazdy. Dokładne dane z licznika z pulsometrem pozwalają na jeszcze precyzyjniejsze planowanie treningów. Bez tego akcesorium niemożliwe byłoby realizowanie ćwiczeń z wykorzystaniem wyznaczonych stref tętna, czyli jednego z najskuteczniejszych sposobów na efektywną poprawę swoich wyników.

Wyczyść filtry
  • Pulsometr: tak
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

Wyprzedaż

5,0

1 opinia

899 ,99 zł 899,99
-26% 1 209 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,7

27 opinii

469 ,99 zł 469,99
-32% 690 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,7

27 opinii

589 ,99 zł 589,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Licznik rowerowy z pulsometrem i kadencją

Podstawowy komputerek dostarcza wyłącznie bazowych informacji na temat jazdy – określa czas, dystans i prędkość. Podobną funkcjonalność może zaoferować telefon ze specjalną aplikacją. Zupełnie nową jakość treningu gwarantuje dopiero licznik rowerowy z pulsometrem i kadencją, czyli urządzenie, które pozwala na dokładne zrealizowanie zaplanowanych treningów.

Ćwiczenia z uwzględnieniem intensywności pracy serca to jeden z najskuteczniejszych sposobów na poprawę swoich możliwości. Czujnik tętna pozwala między innymi na wyznaczenie progu mleczanowego, czyli granicy, której przekroczenie wiąże się z gromadzeniem kwasu mlekowego w krwiobiegu.

Jak działa licznik z pulsometrem?

Licznik z pulsometrem nie ma wbudowanego pomiaru tętna. Urządzenie łączy się bezprzewodowo z dołączonym do zestawu lub dokupionym osobno czujnikiem. Zazwyczaj sensor mocuje się na elastycznym pasku i zakłada na piersi. Czujnik monitoruje częstotliwość pracy serca i przesyła tę informację do licznika za pomocą technologii Bluetooth lub ANT+. Urządzenie zbiera dane, a następnie wyświetla je użytkownikowi na ekranie. Cały proces zajmuje ułamki sekund, dlatego kolarz może na bieżąco śledzić swój wysiłek.