Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Shimano Ultegra Di2/R8050

Osprzęt Shimano Ultegra Di2 znajdzie zastosowanie w profesjonalnym i półprofesjonalnym kolarstwie szosowym. Oferuje rozwiązania technologiczne sprawdzone w zawodowej grupie Dura-Ace. Części ważą nieco więcej niż ich odpowiedniki z wyższej serii, ale mają podobne parametry użytkowe. Dostępne w tej grupie podzespoły są sterowane elektronicznie — to rozwiązanie zwiększa precyzję działania oraz zapewnia wygodniejszą obsługę.

Wyczyść filtry
  • Grupa: ULTEGRA Di2
brak wyników
Od
do

POLECAMY

porządki

1 899  zł 1899,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

OKAZJE

porządki

799 ,99 zł 799,99
849,99 zł -6%
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin

POLECAMY

5,0

1 opinia

849 ,99 zł 849,99
Dostawa GRATIS

Nowość

Nowość

Nowość

Nowość

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Technologie dla zawodowców, precyzyjne wykonanie i bezproblemowa obsługa. Komponenty z serii Shimano Ultegra Di2 spełnią oczekiwania zaawansowanych kolarzy szosowych, którzy ze względu na ograniczony budżet nie mogą sobie pozwolić na wyposażenie jednośladu w części z najwyższej grupy Dura-Ace. Przy nieco wyższej masie, ale niższej cenie otrzymują niezawodny, ergonomiczny i sterowany elektronicznie osprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas sportowej rywalizacji, jak i rekreacyjnych objazdów.

Ultegra Di2 - komplet sterowany elektronicznie

Seria Shimano Ultegra R8050 obsługuje napędy 11-rzędowe oraz dwublatowe mechanizmy korbowe. W ofercie dostępne są sterowane elektronicznie przerzutki przednie i tylne oraz dostosowane do nich, uniwersalne dźwignie obsługujące jednocześnie zmianę przełożeń oraz układy hamowania — te elementy dostosowane są do hamulców obręczowych oraz hydraulicznych. Sprawną obsługę podzespołów zapewnia szereg akcesoriów dodatkowych. Wśród nich są wymienne baterie i wsporniki do ich mocowania, ładowarki, moduły bezprzewodowe oraz przewody i złącza