Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Łańcuchy rowerowe Dartmoor

Łańcuch Dartmoor to produkt polskiego producenta rowerów i części, który od wielu lat buduje swoją pozycję zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jeśli posiadasz napęd jednorzędowy, będzie to doskonały wybór ze względu na wytrzymałość oraz możliwość dobrania modelu do najpopularniejszych wymiarów zębatek BMX i singlespeed na rynku. Jeśli chcesz jeszcze bardziej wyróżnić swój rower, wybierz wersję kolorową zamiast klasycznego łańcucha srebrnego.

Wyczyść filtry
  • Marka: DARTMOOR
Marka DARTMOOR
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
Łańcuch DARTMOOR Core
5,0

6 opinii

73 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w poniedziałek!
Łańcuch DARTMOOR Core
5,0

6 opinii

73 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w poniedziałek!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Łańcuch DARTMOOR Core
5,0

6 opinii

79 ,99 zł
Cena katalogowa: 86,90 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w poniedziałek!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Firma Dartmoor od samego początku stawiała na najwyższą jakość swoich produktów. Łańcuchy polskiej marki przeznaczone są przede wszystkim do jazdy wyczynowej, ponieważ ich solidność zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Łańcuch rowerowy Dartmoor do popularnych zębatek

W ofercie posiadamy łańcuchy Dartmoor w dwóch najpopularniejszych rozmiarach stosowanych w napędach singlespeed. W zależności od tego, jaki rozmiar zębatki już posiadamy, możemy wybrać wersję na 1/8 cala lub na 3/32 cala. Wtedy szerokość ogniw będzie miała odpowiednio 9,4 mm lub 7,8 mm. Aby idealnie dopasować go do samego roweru, warto zaopatrzyć się również w skuwacz do łańcucha.

Lekki i wytrzymały łańcuch Dartmoor

Łańcuch rowerowy Dartmoor wytrzymuje duże obciążenia, dlatego nie musisz się martwić o pęknięcie komponentu po silnym naciśnięciu na korbę. Aby zredukować masę łańcucha, producent dodatkowo wyciął otwory w zewnętrznych ogniwach.

Rowerowe łańcuchy Dartmoor w różnych kolorach

Jeśli rower ma się wyróżniać spośród innych na ulicy, wybierz wersję w innym kolorze niż klasyczny srebrny. W zależności od upodobań możesz zdecydować się na wersję niebieską lub czerwoną. Jeśli zestawisz go z innymi elementami w niestandardowym kolorze, otrzymasz bardzo oryginalny i spersonalizowany rower.