Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Szytki Continental

Szytki Continental są chętnie wybierane przez kolarzy poszukujących najszybszych i najlżejszych rozwiązań. Modele tworzone z niemiecką precyzją, posiadają wszystkie cechy pożądane podczas wyścigów: doskonałą przyczepność, niskie opory toczenia oraz wytrzymałość na uszkodzenia. Inżynierowie marki nieustannie opracowują i udoskonalają praktykowane rozwiązania technologiczne. Do jednych z najciekawszych należą mieszanka gumowa Black Chili Compound i system antyprzebiciowy Vectran Breaker. Można znaleźć je w takich modelach, jak: Gatorskin, Podium TT czy Competition.

Wyczyść filtry
  • Marka: CONTINENTAL
Marka CONTINENTAL
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

OKAZJE

4,7

3 opinie

116 ,99 zł 116,99
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

7 opinii

259 ,99 zł 259,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

OKAZJE

399,99 zł -3% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
389 ,99 zł 389,99
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

5 opinii

429,99 zł -7% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
399 ,99 zł 399,99
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

1 opinia

4,4

3 opinie

249 ,99 zł 249,99
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Szytki Continental to produkty, które uznawane są za jedne z najlepszych w swojej kategorii. Opracowane z dbałością o detale modele łączą w sobie unikalne mieszanki gumowe, zapewniające doskonałą trakcję i niskie opory toczenia. Dlatego najlepiej sprawdzają się do szybkiej jazdy. Wszystko to sprawia, że oponodętki tej marki chętnie wybierają profesjonalni zawodnicy wyścigów kolarskich.

Szytki Continental - mieszanki gumowe

Contintental opracowuje unikalne rozwiązania, które gwarantują kompromis między dobrą przyczepnością a niskimi oporami toczenia. Jedną z najsłynniejszych mieszanek gumowych - dostępną m.in. w modelach Competition, Podium TT czy Gatorskin - jest Black Chili Compound. Jej innowacyjny skład opiera się na połączeniu zaawansowanych związków polimerowych, cząsteczek sadzy i wypełniaczy. Idealnie zbilansowana kompozycja wykazuje znacznie lepsze właściwości niż w przypadku opon wyłącznie krzemionkowych.

Skuteczna ochrona antyprzebiciowa

Do grona najlepszych na rynku systemów antyprzebiciowych należy Vectran Breaker. Charakterystyczna struktura, przypominająca pajęczą nić, wykonana jest z ciekłego polimeru Vectra. Znacząco podnosi on wytrzymałość ogumienia na rozdarcia, a jednocześnie wyróżnia się niewielką masą.

Szytki Continental - wybór mistrzów

Oponodętki od niemieckiej firmy wciąż są powszechnie stosowane w profesjonalnym peletonie. Doskonałe parametry i niezawodność sprawiają, że na kolarze szytkach Continental każdego roku wygrywają wiele prestiżowych wyścigów.